Pexels/Mateusz Sałaciak

Rok 2020 sa definitívne blíži k svojmu koncu. Toto je čas, kedy spomínaš na všetko, čo si počas neho zažila, na všetko, čo ti priniesol i vzal. Skôr, ako začneme písať nový dátum v časti „rok“, musíš stihnúť ešte tieto 3 veci.

Spísať si wishlist 2021

Jasné, chápeme, že po tomto roku je odvážne robiť si plány do budúcna. Ale to predsa nikomu nevadí! Nie je nič zlé na tom veriť, že bude lepšie, a že si dokážeš splniť sny. Bez ohľadu na to, či sú veľké alebo malé.

Dovolenka pri mori, kurz varenia, jazda na koni, koncert obľúbenej kapely, čítať aspoň jednu knihu mesačne, … spíš si veci, ktoré si túžiš splniť a svoj zoznam si vyves na oči. Ver, že ak sa na to budeš dívať, pritiahneš si všetko, čo si praješ. Tak nech je 2021 lepší ako jeho predchodca!

Vymenovať 10 vecí, za ktoré si roku 2020 vďačná

Myslíš, že toto bude ešte ťažšie? Určite nie! Základom pokojného a šťastného života, je vidieť aj v tom zlom niečo dobré. Vždy sa nájdu veci, za ktoré môžeš byť vďačná. Že si našla lásku, že sú tvoji najbližší zdraví, že si úspešne ukončila školu, kúpila to, po čom si túžila, …

Vezmi pero a papier, napíš si body od 1 do 10 a potom ich zaplň vecmi, za ktoré si rada. Keď ich budeš mať čierne na bielom, uvedomíš si, že si vlastne šťastný človek.

Nechať to zlé za sebou

Do nového roka je dobré vkročiť s čistým štítom. Nechať za hlavou starosti, ktoré sú zbytočné, staré krivdy, trápenia, hnev, … Odpusť tým, ktorí ťa sklamali a nechaj voľnú cestu pre ľudí, ktorí do tvojho života patria.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife