unsplash.com

Moje city k nemu sa pomaly začali meniť. Neprejavovali sa rovnako ako niekedy. Prestala som ho vyhľadávať. Naučila som sa ži bez jeho prítomnosti. A či to bolo ľahké? Stačilo si to iba uvedomiť. Uvedomiť si, či chcem aj naďalej byť len jednou z možností. Byť pre neho tá druhá. Či budem stále tá, ku ktorej sa príde vyplakať, ak ho tá prvá sklame, alebo nebude mať v tej chvíli čas. Či budem ja stále tá, ktorá bude chcieť dať to všetko do poriadku. Robila som pre neho maximum a nedostala som na oplátku nič.

View this post on Instagram

It‘s still you.

A post shared by Kai Böttcher (@kai.boet) on

Zlatko, ty nie si jednou z možností. Na svete existuje množstvo chlapov, ktorí by ti dali celý svet a obetovali všetko, čo majú, len aby mohli byť aspoň na chvíľu s tebou. Existuje muž, ktorý je rovnaký ako ty. Ktorý má rovnako veľké srdce ako máš aj ty. Ktorý bude vedieť, čo máš rada a ako piješ svoju kávu. Ktorý ťa aj bez slov zoberie ku hviezdam. Bude poznať všetky tvoje silné a slabé stránky. Pri ňom budeš chápať, aká silná láska dokáže byť. Tvoje pády bude brať ako cestu k niečomu novému. Nezľakne sa, neutečie od teba pri prvej prekážke. Bude ťa podporovať vo všetkom čo robíš. A hlavne bude vďačný zato, že patríš do jeho života… Tak ho nechaj a zabudni na neho.

Na toho, ktorý hrá hry a zametá s tebou. A myslí si, že jedným pekný slovom to všetko napraví a ty mu hneď odpustíš a padneš mu k nohá . Nechaj ho. Ak si ťa neváži teraz, nebude si ťa vážiť ani o pár rokov. Nebude pri tebe, keď budeš v bolestiach s teplotou ležať v posteli. Nebude ťa hladkať po vlasoch, keď budeš mať zlé sny. Nevypočuje si ťa, keď budeš mať zlý deň. A taký ti za to nestojí.

View this post on Instagram

They’re married and so freaking happy. 💫

A post shared by Montana Lee (@montanaleephotography) on

Nestojí ani za jednu tvoju slzu. Možno to nebude dnes a ani zajtra. Možno to bude o pár rokov a ty si spomenieš, že to všetko malo svoj význam. Vtedy, keď sa budeš prebúdzať vedľa toho, ktorý ťa miluje a budeš to cítiť aj bez jeho jediného slova. Neuspokoj sa s niečim ako je toto. Každá z nás je výnimočná a zaslúži si byť pre neho jediná. Každá jedna si zaslúži byť milovaná veľkou, čistou a úprimnou láskou. Preto si počkaj na muža, ktorý vie aká vzácna osoba si. Veta povedať nie, zaslúžim si niečo lepšie, ťa spraví nezastaviteľnou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating