thoughtcatalog.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Zatiaľ, čo každý chlap má jednu ženu čo ho miluje, ty máš stovky, čo ťa opľuje. Konečne aj tá druhá pochopila, čo si ani ty o sebe nevedel, ale vďaka tomuto článku máš šancu, aby si sa to dozvedel.

Bola som do teba zamilovaná, ale tebou nemilovaná. Bola som tvoja a ty si bol všetkých iných žien, strácala som sa v milióne ich mien. Žila som tebou, zatiaľ čo ty si bol vždy radšej s inou. Za tebou odchádzali mi všetky moje myšlienky, kde sa prehrávali naše spomienky. Dala by som za teba a pre teba všetko, no ty klamal si ma sladko. Dnes tak píšem tieto riadky, že bez teba sú mi všetky dni sviatky.

elitedaily.com

Zistila som, že nie si muž, ale chlapčiatko. O teba sa treba starať ako o dieťatko. Myslel si si, že už iného si nenájdem, že by neprišiel deň, kedy ťa zavrhnem. Vyhovoval ti môj luxus, čo som ti vždy poskytla, ale zhadzoval si ma pri prvej možnosti, čo sa ti vyskytla. Sám so sebou si mal problém, lebo komplex bol tvoj odev a zaslepená som nezbadala, že nie si ma hoden. Takže dnes ťa pozdravujem, celá rada, že už ťa nemilujem. Mal si pravdu, že o takého ako ty už nezakopnem, lebo takému nedala by som už svoje lono, lebo pre mňa toto už nie je ono. Neverím, že niekedy dospeješ, lebo typ ako ty sa už nezmení. Ľutujem ženu, čo bude s tebou v jednom zázemí.

Dnes píšem slová, ktoré mi pre teba zostali, že si obyčajný klamár, že si lásku nevnímal – viac podvádzal. A srdce, čo si mučil a podcenil, si pre tvoje nešťastie – iba zosilnil. Dnes usmiala by som sa ti do tváre, lebo jediný, čo sa môže hanbiť si ty, že si si nevážil niečo, čo sa volalo: „My“. Takže kľudne si rob čiarky v tvojom dievčenskom zozname, nech ťa všetky skvelo spoznáme. Pretože je možné, že raz zostaneš sám, ako ten slávny pán, čo si myslel, že keď zlomí srdcia žien, bude král. A vtedy pochopíš, ako lahko si svoje šťastie zahodíš.

A zlatko? Už teraz veľa veci nevrátiš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating