Podľa astrológov zverokruh ovplyvňuje celkovú charakteristiku a správanie ľudí. Tvoje znamenie ťa vykresľuje ako osobnosť, a vďaka tomu môžeme určiť, napríklad, aj aký si typ priateľky vo vzťahu. Tak čo, sedí to? 

Baran

Slnko v tebe by dokázalo byť v slobodnom vzťahu napríklad s Blížencom alebo Vodnárom, no sama si veľmi tvrdohlavá a rozhodná. Vo vzťahu nechceš byť spútaná a tlačená. Usadíš sa až vtedy, ak bude všetko podľa tvojich predstáv tak, aby si bola spokojná.

V „tradičnom“ vzťahu skončíš iba ak to budeš ty chcieť. Ak si nájdeš priateľa, s ktorým si sadnete, a on bude chcieť byť opatrný, nezľakni sa. Nechce ťa brzdiť. Môže vidieť veci, ktoré ty nie a je dobré mať druhého pilota, ktorý ťa ubezpečí, že všetko ide tým správnym smerom.

Býk

Ako Býk vieš, čo chceš a si ochotná na tom pracovať. Ideálny vzťah je pre teba ten, v ktorom dostávaš späť také emócie, ako dávaš. Nezaujímajú ťa vzťahy na jednu noc, ani spoločné ležanie pred televízorom. Vieš, že najlepšie veci v živote si vyžadujú čas a investície, preto oceníš osobu, ktorá zapracuje a vyhrá tvoju náklonnosť.

Buď však opatrná, aby si neostala v bezpečnom vzťahu, aj keď v ňom nie si šťastná. Niekedy musíme prijať zmeny, aby sme žili lepší život.

zdroj: pexels.com

Blíženci

Neviem, čo chcem – typická žena v znamení Blížencov. Vzťah, v ktorom máš jediná názor? Taký ti nehrozí. Vo vzťahu máš rada komunikáciu, generáciu myšlienok a snívanie.

Nechceš sa vyčerpávať s niekým, koho najčastejšie otázky sú „Čože?“, alebo „Čo bude na večeru?“. Vo vzťahu sa zameriavaš skôr na to, čo bude a nie na prítomnosť, čo môže byť nebezpečné.

Rak

Nevieš, čo znamená nechať sa vydržiavať, a aj keby si to vedela, radšej ostaneš do konca života sama, než sa stať jednou z takých žien. Možno vyzeráš, že tie ženy odsudzuješ, ale ty vieš, že máš len jeden život a preto sa chceš sústrediť na to, aby si svojmu okoliu venovala čo najviac lásky a pozornosti.

Vždy si v súlade s potrebami svojho partnera a teší ťa, ak si tvoju obetavosť všíma a opätuje späť.

Lev

Nebuď skeptická, ak nemáš rada bliskot, luxus a drámu. Lev je v skutočnosti oveľa citlivejšie znamenie ako sa môže zdať. V zmysle tom, ako zaobchádza so svojim partnerom, aká je neistá, ak je milovaná, a ako chce plniť svojej polovičke všetky sny.

Má nejaké tajné túžby? Nebudeš šťastnejšia, ak mu ich môžeš práve ty naplniť. Samozrejme, poznáš svoju hodnotu a rovnakú podporu čakáš od neho tiež. Neodkrývaj svoje veľkorysé srdce hneď na začiatku vzťahu, aby nebolo zneužité.

Panna

Tvoj partner sa v tebe občas nedokáže vyznať. Pre Panny je to však kompliment. Ideálne rande je pre teba také, ktoré obohatí rovnako ako srdce, tak aj myseľ a dušu – chôdza v prírode či návšteva múzea sú trefou.

Si hlboký mysliteľ a záleží ti na tom, či ťa ľudia považujú za nevýznamnú. S nesprávnym partnerom ti to môže priniesť len zármutok. Nájdi si niekoho, kto bude s tebou kráčať pochodom za lepší svet.

Váhy

Spravodlivosť, úprimnosť a krása. Tak ako v živote, aj v láske sa snažíš nájsť dokonalú harmóniu. Ako frajerka prinášaš do života partnerovi doslova farby. Pri hádke si vždy spravodlivá a snažíš sa o mier. Do pocitov ti občas až príliš zasahuje tvoja logika.

zdroj: pexels.com

Škorpión

Miluješ pozornosť a si veľmi intenzívna – priateľ je stredom tvojho vesmíru a keď ste spolu, nik iný pre teba neexistuje. Si verná, samozrejme za predpokladu, že je na tom rovnako. Vo vzťahu sa musíš cítiť bezpečne. Ak ťa niekto sklame? Nevadí, začneš znova od podlahy. Problém je, že sa potom nechávaš zraňovať znova.

Strelec

Si otvorená, veselá a žiješ naplno. Nerada sa limituješ vzťahom. Si spoločenská, a ak ťa už niekto zbalí, prinášaš mu do života veľa zaujímavého. Máš vo zvyku „opravovať“ svojho priateľa v rôznych smeroch – obliekanie, gramatika…

Avšak neexistuje, aby sa snažil ovládať on teba, či nedajbože, na teba žiarliť. To je u teba neprípustné. Vo vzťahu potrebuješ dôveru a minimálne obmedzenia.

Kozorožec

Tvoj priateľ sa môže sťažovať, že stále pracuješ a nebavíš sa, no ty si ten typ, ktorý bude tráviť v kancelárii noc aj deň, aby si neskôr mohla pre vás dvoch rezervovať skvelý wellness. Vo vzťahu sa zodpovednosti nezbavuješ.

Tvoje plány sú vždy pevné a váš vzťah tvojou cestou bude bežať ako stroj. Potom máš však sama na vlastné vášne málo energie. Máš pocit, že by si preto nemala mať radšej žiaden vzťah, no len potrebuješ osobu, ktorá ťa v tvojich záujmoch bude podporovať.

Vodnár

Na ľudí pôsobíš ako niekto z iného sveta. Niekto koho veľmi neberú vážne. Zrejme si single oveľa dlhšie, ako iné znamenia a nájsť pre teba toho pravého je ťažšie. Potrebuješ niekoho, komu môžeš vyrozprávať svoj životný príbeh. Pravda je, že tvoja otvorená myseľ spraví život tvojej polovičky oveľa krajším.

Ryby

Vo vzťahu si romantická a veľmi emotívna, pretože veríš, že odmena stojí za tú námahu. Si veľmi dôverčivá. Problémom v tvojom vzťahu môže byť to, že ti bude partner vyčítať práve túto vec.

Narozdiel od iných znamení, ktoré musia mať vo vzťahu bezpečnosť, ty plávaš v búrlivých vodách. Si zraniteľná, pretože sa zameriavaš na potreby iných. Miluj, ale staraj sa prv o seba!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.