Každého človeka priťahuje niečo iné, no vo všeobecnosti sme všetci priťahovaní k istým pozitívnym charakterovým črtám. To, čím sa odlišujeme od ostatných je naše vyžarovanie. Máme radi, keď je človek úprimný, komunikatívny, dobrosrdečný, milý a zábavný.  Isté znamenia zverokruhu však v sebe ukrývajú vlastnosti, ktoré sú pre opačné pohlavie príťažlivé a tak je do nich ľahšie sa zamilovať. Ak ťa zaujíma, ktoré to sú, tak čítaj ďalej.

Rak

Nech zodvihne ruku tá, ktorá ešte nikdy nebola zamilovaná do chlapca v tomto znamení. Vyznačuje sa hlavne svojou galantnosťou a slušným správaním. Tento chlap je rodený gentleman, svoju polovičku si vždy rád a so záujmom vypočuje, rád jej poradí, či inak pomôže.  Každá žena sa pri ňom cíti v bezpečí, pretože tomuto chlapovi nikdy nechýba empatia. Snaží sa svoju polovičku rozmaznávať a dopriať jej všetko, čo len môže.

Býk

Býk je vyznávačom klasických hodnôt. Verí na pravú lásku, vernosť a lojalitu. Vždy si stanoví priority a jeho partnerka musí byť na popredných priečkach. Aj preto je takmer nemožné nezamilovať sa do človeka narodeného v tomto znamení. Pre opačné pohlavie je príťažlivým aj preto, že stojí nohami pevne na zemi, a tým pádom svojej partnerke dodáva pocit istoty a stability.

Strelec

Strelec svojou priamočiarosťou a úprimnosťou zasiahne každého. Avšak nie len týmto dokáže zaujať. Tento človek je permanentne pozitívne naladený a vyžaruje z neho optimizmus. Každý sa v jeho prítomnosti dobre baví, pretože vedie zaujímave rozhovory na ešte zaujímavejšie témy. Zamilovať sa do neho naozaj nie je problém, no zabudnúť na neho áno. Strelec je však veľký voľnomyšlienkár, a tak pre neho nie je jednoduché usadiť sa a viesť obyčajný život. Potrebuje ženu, ktorá ho bude neustále motivovať a inšpirovať.

Váhy

Zamilovať sa do človeka narodeného v znamení Váh je veľmi jednoduché. Tento človeka má totiž perfektné diplomatické správanie. Vždy sa snaží pozrieť na veci z oboch stránok, nemá problém robiť kompromisy a nerád sa háda. Vyžaruje z neho určitá charizma, ktorá je odrazom jeho vyrovnanosti. Váhy veľa premýšľajú o živote a bez lásky si ho nevedia predstaviť. Aj vďaka tomu nikdy nie sú dlho single, a o partnerov núdzu nemajú.

Zdroj: simplecapacity.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.