@numestarttoday

Pred nedávnom, sme ti priniesli článok s 90 – dňovou výzvou MY HAPPY nuMe. Počas týchto dní, tri dámy, ktoré sa rozhodli výzvu podstúpiť, cvičia ako v pohodlí domova, tak dvakrát do týždňa navštevujú fitness centrum. Tiež vďaka výživovej poradkyni dodržiavajú výživový plán s produktami nuMe.

Prvých tridsať dní, už majú za sebou. Všetky tri sa zhodli v tom, že jediné, čo funguje, je zmena životného štýlu. Počas celého mesiaca, dvakrát do týždňa navštevovali fitness centrum, pričom raz cvičili pod vedením osobnej trénerky Maji Kavčákovej. Druhýkrát cvičili samé, podľa tréningového plánu, ktorý pre ne taktiež vypracovala trénerka Kováčová. Tieto tréningové plány sú zamerané na celé telo. Ďalším dôležitým krokom, je zmena jedálnička- denné menu pozostáva zo štyroch nuMe jedál a dvoch zdravých bežných jedál.

Výhody nuMe. Všetky tri dámy, ktoré podstúpili výzvu sa zhodli na tom, že po požití produktov nuMe nepociťujú úbytok energie, práve naopak. Cítia sa svieže a plné energie. Čo im však na produktoch nuMe imponuje asi najviac je, že okrem redukcie hmotnostosti majú tieto produkty aj iné pozitívne vlastnosti. Napríklad, vďaka pridaniu kolagénu do nuMe produktov si začali všímať, že majú vyhladenejšiu pleť, lepšie vlasy a nechty. A to všetko len po mesiaci užívania!

Martina Karásková
Pre Martinu, je táto výzva motiváciou, aby sa dostala opäť do formy a splnila si sen v podobe vytúženej postavy, keďže je matkou troch detí. Je síce pravda, že to pre ňu zo začiatku nebolo najľahšie, no postupom času sa do toho dostala. Zvykla si na tréningy aj stravovacie návyky, čo viedlo k tomu, že už nebývala toľko hladná. Na produkty on nuMe si nemusela zvykať dlho. Šejker s nápojom príchutí francúzska vanilka ale čučoriedka- malina, ktoré sú jej najobľúbenejšie, alebo tyčinka ktorá rýchlo zaženie hlad, sa jej hravo zmestia aj do kabelky, preto si ich mohla brať všade so sebou.

Sama tvrdí, že najväčšou motiváciou v celej tejto súťaži je váženie, pretože človek je schopný v týchto chvíľach spraviť čokoľvek, len aby nesklamal sám seba, no aj všetkých tých ľudí, čo v ňu veria. Preto nič nerobila na 100%, Martina sa do všetkého púšťala rovno s dvojnásobným odhodlaním. A oplatilo sa. Martina totižto za mesiac užívania nuMe schudla až o dve konfekčné veľkosti!

Adriana Bellová
Aj Adriana je spokojná, že už má prvých tridsať dní za sebou. A úprimne, ani pre ňu neboli začiatky ľahké. Prvý týždeň, kedy sa musela zbaviť starých návykov a prispôsobovať sa novej – pre ňu novej rutine, bol úprimne menší chaos. Musela prísť na to, ako stihnúť venovať sa práci, rodine a cvičeniu bez toho, aby niečomu venovala polovičnú energiu. Sama priznáva, že sa nad tým počiatočným chaosom už len smeje, pretože keď pre seba chce niekto niečo spraviť, naozaj spraviť, tak to dokáže. Samozrejme, nezaobišlo sa to bez podpory zo strany rodiny, pretože oni si tú zmenu ktorou prešla všímajú najviac.

Adriana si na produkty od nuME zvykla tiež rýchlo a to aj vďaka tomu, že jej chutia. Zamilovala si diétnu polievku s kolagénom, a nuMe diétny nápoj čučoriedkovo-malinové nebo. Na raňajky si s veľkou obľubou chystá nuMe diétny nápoj s hustejšou konzistenciou, do ktorej si pridá niekedy oriešky, vločky či chia semienka, inokedy kokos, maliny alebo čučoriedky.

Lucia Kňaze
Lucia mala prvý mesiac výzvy asi najťažší spomedzi všetkých troch. Prvé dva týždne jej to šlo s nadšením pekne kilo za kilom dole, no potom prišla choroba, čo nebolo veľmi podľa jej predstav, pretože jej váha zastagnovala. No aj tak sa nevzdávala a bojovala spolu s nuMe ďalej.

zdroj: archív nuMe

A stále bojuje. Začala pravidelnejšie jesť po menších porciách. Na raňajky si rada dá nuMe buď ako nápoj alebo si s veľkou obľubou pripraví nuMe diétny nápoj s hustejšou konzistenciou. Jej obľúbené nuMe diétne nápoje sú francúzska vanilka a čokoládový muffin. Keď popri všetkom tom zhone ráno nestíha prichystať si niečo na obed do práce, veľmi rýchlo sa vynájde nuMe diétnym nápojom alebo zeleninovú polievkou. Multifunkčný nuMe šejker nesmie chýbať ani v jej kabelke.

 

Po prvých tridsiatich dňoch výzvy, sa všetky tri dámy zhodli na tom, že sa po používaní produktov od nuMe cítia sebavedomejšie. Naučili sa jesť pravidelnejšie (6x do dňa) a vďaka pridanému kolagénu si všimli zmeny na pleti a vlasoch. Že majú dostatok energie je len dobre, pretože ju môžu míňať pri nakupovaní nového oblečenia ako oslavu ich úspechu.

zdroj: archív nuMe

POZOR! Ako vidíš, chudnutie naozaj nikdy nešlo ľahšie, a teraz to môžeš vyskúšať aj ty ! Prinášame ti exkluzívnu zľavu -40% na Slim Boost – pomocník pri chudnutí!
-Výživový doplnok na pomoc pri znížení chuti do jedla.
-nuMe diétna strava s kolagénom zabezpečí príjem všetkých potrebných kalórií a živín, pre tvoje telo a nuMe ovocné karamelky ti pomôžu dodržať disciplínu a nevybočiť z cesty chudnutia. Vďaka glukomanánu ktorý obsahujú, tieto karamelky predlžujú pocit sýtosti a znižujú chuť do jedla.
-Vhodné pre diabetikov, celiatikov a vegetariánov

 

Článok vznikol v spolupráci s nuMe

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness