pexels.com/@nume

To, s čím máme problém celý život, je sebaláska a hlavne láska k svojmu telu. Neustále prezeranie sa v zrkadle a porovnávanie nám na sebavedomí nepridáva. Roztrasené stehná, väčšie bruško či telo, ktoré sa nám nezdá dostatočne pevné. Tieto mindráky nás sprevádzajú celý život a jediným riešením je zmena stravovacích návykov.

Preto sa mladé ženy odhodlali skúsiť 90 – dňovú výzvu MY HAPPY nuMe. Počas nej sa dámy budú riadiť tréningom osobnej trénerky a výživovej poradkyne a dodržiavať výživový plán s produktami nuMe. Ide o nízkokalorickú stravu s kolagénom vyvinutú lekármi, výživovými poradcami a osobnými trénermi.

Tri dámy budú cvičiť nielen doma, ale budú navštevovať aj fitnes centrá vo svojom meste. Aby premena bola aj príjemná, občas využijú aj služby salónov krásy.

Výživový plán s nuMe diétnymi nápojmi, polievkami a tyčinkami s kolagénom ako úplnou náhradou stravy pri veľmi nízkokalorickej diéte (˂800 kcal) so 6 porciami denne zaručí priemerný úbytok hmotnosti 1,5 – 2,5 kg za týždeň. Samozrejme v závislosti na BMI, veku,bazálnom metabolizme, fyzickej aktivite atď. Zdravé chudnutie nie je len o znížení kalórií, ale aj o tom, čo v tých kalóriách telu dáme.

Jar sa blíži, leto je už za rohom a mnohým z nás sa stále nedarí schudnúť na požadovanú váhu. Maťka z Banskej Bystrice, Aďka z Martina a Lucka z Bratislavy sa však rozhodli pre zmenu a prijali výzvu!

Aďka Bellová: Musí poraziť samu seba

Adriana je 27-ročná mama štvorročnej dcéry zo Šútova pri Martine. Tým, že pracuje v stravovacom zariadení, bude sa musieť počas svojej cesty k novému telu popasovať s množstvom nástrah v podobe nezdravého jedla. Aďkine problémy s postavou datuje ona sama po nástupe do práce z materskej dovolenky. Sladkosti, kalorické bomby a večerné prejedanie spôsobili mladej mame kilá navyše, nulovú energiu a neustálu únavu.

zdroj: nu-me.eu

Lucka Knaze Nováková:  Na sladké musí zabudnúť

Táto 30-ročná Bratislavčanka je pri pohľade do zrkadla, podobne ako mnohé z nás, nespokojná. Napriek tomu, že má rada šport, nedarí sa jej prebytočných kíl zbaviť, rovnako tak ani neutíchajúcej chuti na sladké. K jej váhe neprispieva sedavé zamestnanie ani chvíle, kedy pri vlčom hlade siahne v rýchlosti po nezdravých potravinách a polotovaroch. Lucka sa najviac teší, že počas 90-dňovej výzvy MY HAPPY nuME bude mať nuMe produkty vždy poruke a ich časovo nenáročná príprava ju neodradí a nesiahne po nezdravom jedle.

zdroj: nu-me.eu

Maťka Karásková: Potrebuje naštartovať chudnutie

32-ročná zdravotná sestra na materskej už dlhšie bojuje s nadváhou, najväčší problém jej robia stravovacie návyky. Maťka z Banskej Bystrice sa kedysi udržiavala vo forme športom, no prišli tri tehotenstvá, naberanie a zhadzovanie, boli časy keď sestrička vážila viac ako sto kíl, nevládala dýchať a pri pohľade do zrkadla sa jej chcelo plakať. Frustrácia ju však vyburcovala natoľko, že sa zaťala a schudla na váhu 89 kg. A dosť, jej chudnutie sa zastavilo. Aj preto ju zaujala 90 – dňová výzva MY HAPPY nuMe a verí, že sa dostane na váhu, ktorú si predsavzala.

zdroj: nu-me.eu

nuMe diétna strava predstavuje inovatívny spôsob chudnutia a celkovú zmenu životného štýlu pomocou veľmi nízkokalorickej diéty. Denné menu obsahuje 6 porcií nuMe diétnych nápojov, polievok a tyčiniek s kolagénom, ktoré úplne nahradia celodenný príjem stravy a zabezpečia 100 % vitamínov, minerálov a vlákniny s minimom kalórií potrebných pri zdravom chudnutí. Každá porcia nuMe produktov je obohatená o kolagén, ktorý prispieva počas diéty k obnoveniu pevnosti a pružnosti pokožky. nuMe výživový plán obsahuje 1 – 8 týždňové diétne balíčky, ktoré budú doplnené jedinečným nuMe tréningovým sprievodcom(NBG).

Ten ponúka kompletný program s NBG cvičebným, poradenským a motivačným plánom k  dlhodobej zmene životného štýlu. Tak čo, ideš s nami do toho?

Zmeň aj ty svoj život s nuMe, nájdi si čas pre seba a buď ZDRAVÁ, ŠŤASTNÁ, SPOKOJNÁ A SEBAVEDOMÁ.

 

Článok vznikol v spolupráci s nu-me.eu

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness