unsplash.com

Človek, ktorý ťa miluje, by ti nemal dávať možnosť výberu. Mal by pri tebe stáť za každých okolností.

Aj keď tvoje rozhodnutia nie sú vždy ideálne, nie sú vždy najlepšie, sú tu ľudia ktorí by nás mali usmerňovať alebo nám poradiť. Akonáhle nám začnú dávať možnosť výberu buď / alebo, mali by sme ich z nášho života odstrániť. Nie preto, že by sme ich nemali radi, to nie. No ľudia, ktorí nám tvrdia, že nás milujú rovnako, ako my milujeme ich, by nám nikdy možnosť výberu medzi nimi a niečim iným nedali. Aj keď sa im niekedy naše rozhodnutia nepáčia.Vtedy prichádza čas, kedy by nám mali povedať svoj názor, porozprávať sa s nami a ak sa aj napriek tomu rozhodneme ísť si za svojim cieľom, mali by pri nás stáť, podporiť nás a ak by nás niekedy naše rozhodnutie sklamalo, nemali by povedať vetu: ,,Ja som to hovoril/a!” Tu prichádza čas, kedy by mali roztvoriť svoje ruky, objať nás a povedať nám: ,,Nie si sám/a, som tu s tebou. Som tu pre teba.Viem, že nám títo ľudia chcú to najlepšie, no neuvedomujú si jednu vec a to je, že sa nepozaraju na to, čo je najlepšie pre nás, ale pre nich. Nevedia čo cítime, ako myslíme. Jednoducho nám nevidia do hlavy a práve preto nerozumejú.

 

 

Odpustite týmto ľuďom ich nevedomosť voči vám. Oni nemôžu za to, že nevedia, prečo idete podľa nich hlavou proti múru.
No nesmiete zabúdať, že ide o vás. Ide o vaše šťastie. Vždy, keď budete na križovatke buď / alebo, vyberte si šťastie. Postupom času uvidia úsmev na vašich perách. Uvidia šťastie ktoré z vás bude vyžarovať a pochopia, že ste sa riadili svojim srdcom a nie srdcom iných.

Tí praví sa vrátia, lebo tí praví, ktorí majú byť vo vašom živote tam aj ostanú. Ak sa aj po tomto všetkom nevrátia viete, že to bol ďalší človek, ktorí sa mal vo vašom živote ukázať iba na pár chvíľ. Mal vás niečo naučiť a potom znova odísť. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife