unspash.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Je toho toľko, čo ti chcem povedať. Od nášho posledného rozhovoru ubehla už dlhá doba, prešlo mnoho dní.. Celé tie mesiace, čo sme už neboli v kontakte, si mi veľmi chýbal. Ale môžem si za to sama nie? Však ja som to celé ukončila, ja som ťa vymazala zo svojho života.. Teda, aspoň som si to myslela, ale nebolo tomu tak, po ukončení si pre mňa znamenal ešte viac ako predtým, čo už som si myslela, že ani nejde.

Nebolo dňa, aby som si na teba nespomenula, vo všetkom som videla teba.. Z obyčajnej pesničky som dokázala vyskladať náš príbeh, pretože v nej boli použité slová, ktoré si zvykol hovorievať mne. Najhoršie pre mňa bolo, ak niekto z mojich kamarátov povedal slovo, ktoré zachytávalo určitú spomienku na teba. Vtedy akoby som dostala nôž do srdca. Bol si všade, pritom si tu vôbec nebol. Všade je priveľa tvojich spomienok..

unsplash.com

Mali sme spolu toľko plánov, toľko veci, ktoré sme mali stihnúť a ja som to všetko zničila. V tej dobe som si myslela, že to je pre mňa najlepšie, odpútať sa od teba, no dnes viem, že to bola hlúposť. Zrejme som potrebovala len vedieť, či dokážem byť bez teba dlhšiu dobu. Zvládala som to, no stále som zaspávala so slzami v očiach, pretože si mi chýbal.

 

Potrebovala som tie tvoje hlúpe poznámky k životu.

Potrebovala som naše nočné konverzácie.

Potrebovala som vtipy, ktoré sme chápali len my dvaja, potrebovala som TEBA.

 

Nerada to priznávam, ale mne chýba aj to, ako si ma dokázal podpichovať, hoci som to nemala v obľube. Dnes už viem, že vo vete „ak jedného dňa odídem, bude ti na mne chýbať aj to čo si neznášal“ je veľký kus pravdy. Hoci ty si neodišiel, to ja. Toľko slov ostalo nepovedaných a toľko otázok nezodpovedaných. Vždy budem niesť vinu za to, že som to zničila a že som ti nebola lepšou.

tumblr.com

Každý z nás žije svoj život ďalej, padá, vstáva, učí sa a kráča vpred. Zvykli sme to robievať spolu, zvykli sme hodiny tráviť rozhovormi o ničom, no zároveň o všetkom. Dnes to robíme už každý zvlášť. Neviem, ako sa máš, či sa ti darí, či si zdravý, šťastný či ti nič nechýba, ale rada by som to vedela. Samozrejme to nie je jediná vec, ktorú by som rada vedela, ale tie ostatné otázky ostanú radšej nevyslovené a ukryté vo mne.

Nikdy som neľutovala to, že si po celé tie roky tvoril súčasť môjho bytia. Bola som vďačná za každý moment, ktorý si mi venoval, za každú pomoc, či za každé vypočutie môjho hysterického výlevu. Navždy si ťa budem pamätať ako niekoho, kto urobil moje dni lepšími, ako niekoho s tou veselou povahou a niekoho, kto si dokázal získať kohokoľvek, pretože má to najláskavejšie srdce. Slová, ktoré boli povedané a skutky, ktoré boli vykonané nás posúvajú vpred, no časom sa túžime vrátiť do bezpečného prístavu tam, kde sme začínali. No mnohokrát je neskoro. Ako v tomto prípade. Preto budem len naďalej dúfať, že máš všetko, po čom túžiš. Že som pre teba nebola sklamaním alebo osobou, za ktorú sa už nepriznáš.

A naďalej ostávaš žiť tam, kde ti to patrilo zo všetkých najviac, v mojom srdci.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating