Známa Slovenka

Po 10 rokoch šťastného manželstva prišiel šokujúci koniec! Známa Slovenka pre Nový čas potvrdila, že sa s manželom rozvádzajú. Naša úspešná bývalá zjazdová lyžiarka, Veronika Velez-Zuzulová, bude už čoskoro opäť slobodná.

38-ročná Veronika, ktorá patrí k najznámejším menám v slovenskom športe, má za sebou úspešnú kariéru. Aj v osobnom živote to vyzeralo tak, že našla šťastie a stabilitu. V roku 2012 sa po dvojročnom vzťahu vydala za svojho partnera, Romaina Veleza. Ten je taktiež bývalý francúzsky lyžiar a bol práve aj jej trénerom. Práca ich tak zblížila aj v súkromí.

Veronika Velez-Zuzulová
zdroj: Instagram/veronikavelezzuzulova

Známa Slovenka to chce bez komplikácií

Dvojica má spoločného syna menom Jules, ktorý čoskoro oslávi svoje štvrté narodeniny. „Bolo to úžasné dobrodružstvo. Bude to zas iné, s tým, čo nám život dal najdôležitejšie. Jules navždy,“ napísala nedávno Veronika pod ich spoločnú fotografiu, ktorú si môžeš pozrieť nižšie. Pod ňou sú však na Instagrame vypnuté komentáre.

„Áno, môžem potvrdiť, že sa rozvádzam. Ešte je to stále v procese a spolu s Romainom sa snažíme, aby to prebehlo bez problémov. A hlavne, aby náš syn Jules netrpel,“ prezradila pre Nový čas. Taktiež dodala, že idú od seba v priateľskom duchu.

Veronika s rodinou
zdroj: Instagram/veronikavelezzuzulova

Veronika bude opäť slobodná

To, čo stojí za krachom ich manželstva nevie presne opísať. No netají, že dlhodobo trávili čas pracovne od seba, či ich rodinnému životu veľmi neprospievalo. „Je to stále celé čerstvé a možno obaja časom zistíme, kde sa stala chyba.“

Na Slovensko sa však neplánuje vrátiť a ostáva vo Francúzsku, kde má ich syn už svoje zázemia.

Veronika Velez-Zuzulová
zdroj: Instagram/veronikavelezzuzulova

Zdroj: cas.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News