Poď so mnou. Ukážem ti svet, aký si doteraz nepoznal. Chcem ťa zoznámiť so svojím vnútrom. Chcem pred tebou vyzliecť moju dušu a ukázať ti, aká som. Chcem, chcem, chcem…

Aké krásne je byť zamilovaná. Aké krásne je byť s človekom, ktorému sa môžeš zdôveriť. Ukázať svoju dušu. Poď! Ukážem ti, aká som. Som žena idúca si za svojimi snami, som dievčatko s lízankou v ruke. Som tanečnica na hladine jazera, ktoré je pod mojimi nohami pevné. Viem byť aj múmia, vyschnutá bez života, keď ráno vstanem unavená, no ty aj tak na mňa s úsmevom pozrieš a povieš že mi to pristane.

frspgsmd64s-tim-stief pexels.com

Poď! Ukážem ti iný svet. Chcem s tebou bežať po kopcoch, v lesoch sa hrať na skrývačku pomedzi stromy. Tancovať v letnom vánku čechrajúcom mi vlasy.V noci sa rozprávať do bdelého rána, kedy sú duše najzraniteľnejšie a zdôveriť sa s najhlbšími citmi k tebe. Povedať ti o mojich snoch, ktoré sú možno len vzdušnými zámkami, no majú v sebe nádych reality. Predstaviť ti moju minulosť, rozprávať ti o mojom detstve.

Chcem, aby si ma poznal celú, celučičkú celú. Milujem každú chvíľu strávenú s tebou. Keď viem, že sa môžem na teba spoľahnúť. Keď potrebujem, aby si prišiel a ty si za polhodinu pri mne. Keď sa chcem vyplakať a ty mi ponúkneš tvoje ramená. Keď sa teším, tak ty sa raduješ so mnou. Milujem, že môžem žiť. Milujem svoj život sám o sebe, no ešte viac vďaka tebe. Ty mu dodávaš šťavu, ty mu dodávaš potrebné korenie, ty mu dodávaš hĺbku. S tebou byť je radosť.

MV5BNTcxMzI5NTU2NV5BMl5BanBnXkFtZTgwMjI2Mzc2MDI@ imdb.com

Keď sa pohádame, nevadí. Verím v rovnováhu, zlé musí vyvažovať dobré. Ty si ten, ktorému dávam svoje srdce na dlani pretože slová a skutky svedčia tomu že si to zaslúžiš. Tvoj tón hlasu ma dokáže rozvlniť ako hladinu vody, tvoje pohladenie vo mne zotrie akékoľvek zlo. Aj keby sme nemali byť spolu navždy, nevadí.

Verím v prítomnosť, v ktorej žijeme a v ktorej sme MY. Aj napriek všetkému, čo sa stalo a čo sa má stať ti ďakujem.

Tebe, milovaný, pretože si tu. Pretože SI. Ďakujem ti.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating