Existujú ľudia, ktorí jednoducho nenávidia nudu. Proste potrebujú vzrušujúce momenty a pokiaľ ich nemajú, hľadajú ich do tým, kým ich nenájdu. A tak to majú aj vo vzťahu. Dnes ti prinášame mužské znamenia zverokruhu, ktorých keď začne partnerka nudiť, nemajú problém podľahnúť inej žene, ktorá síce len na chvíľku, ale predsa len, vie im dať zábavu, po ktorej túžia.

Samozrejme, to neznamená, že je to pravidlo a všetci sú teraz takí len preto, pretože sa narodili v týchto znameniach, len hviezdy šepkajú, že tieto znamenia majú k tomu najväčšie sklony.

Lev

Ak sa rozhodneš pre muža narodeného v znamení Leva, priprav sa, že bude očakávať, že budeš otvorená mnohým dobrodružstvám. Je to ten typ chlapa, ktorý má rád rôznorodosť. Pokiaľ váš vzťah začne zaváňať monotónnosťou, môže nastať veľký problém, teda kríza.

Samozrejme, že nie vždy môžeme byť zábavné a usmievavé a užívať si život, veď predsa, práca, povinnosti a tak ďalej. Nuž, ale vo voľnom čase muž Lev uprednostňuje partnerku, keď je plná energie a môžu spoločne stráviť nezabudnuteľné momenty.

Panna

Muž Panna je veľmi komplikovaný. Na jednej strane uprednostňuje život podľa pravidiel a disciplíny a na ďalšej, keď je partnerka nudná, prekáža mu to. Sám býva mnohokrát nudný, ale aj tak je veľmi náročný, čo sa týka svojej drahej polovičky. Aký to má význam? Alebo, prečo je taký? Nuž, každý sme nejaký!

Kozorožec

Veľmi podobné k Panne. Čo sa týka práce, miluje poriadok a organizáciu, ale keď ide na zábavu, potrebuje veľa humoru a optimizmu. Nenávidí pesimizmus. Ak je jeho polovička často nadurdená a nemá zmysel pre humor, ich vzťah môže byť o dosť komplikovanejší a viacmenej kvôli tomuto sa môžu aj hádať. Smiech lieči a rovnako tak aj radosť.

Netreba ale zabúdať, že všetko s mierou. Niekedy si situácia vyžaduje byť seriózny a niekedy zas uvoľnený. Každopádne, vzťah by mal byť postavený aj na kompromisoch a obidvaja by sa mali vzájomne dopĺňať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.