Jasmina Alagič s rodinou

Moderátorka Jasmina Alagič v stories na svojom Instagrame ukázala účet za večeru v Dubaji. Takúto sumu by si teda za niekoľkochodové menu, z ktorého sa najedli traja ľudia, možno vôbec nečakala. Rytmus zase na svojej sociálnej sieti zverejnil video, v ktorom ho manželka poslala kade-ľahšie. Môže za to toto.

Manželia Jasmina a Patrik „Rytmus“ Vrbovskí, aj s ich synom Sanelom patria medzi najkrajšie a najidylickejšie vyzerajúce rodinky nášho šoubiznisu. Na sociálnych sieťach dvojice pravidelne vidno, akí sú spolu súdržní a ako veľmi sa navzájom milujú. Idú tak príkladom mnohým celebritným párikom nielen na Slovensku.

Moderátorka ukázala účtenku za niekoľkochodovú večeru

Podobne ako Zuzka a René Strauszovci, aj Jasmina a Rytmus sa radi vracajú do Dubaja. Dokonca si tam už stihli kúpiť aj byt a pred pár dňami zo Spojených arabských emirátov poslali ďalšie nádherné odkazy. A to v najnovšej Rytmusovej skladbe.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @rytmusking

Hoci žijú ako normálni ľudia a nad nikoho sa nepovyšujú, aj u tejto rodinky je známe, že obľubujú luxus, ktorý si môžu dovoliť. Možno by ti teda ani vo sne nenapadlo, že Jasmina a Rytmus v Dubaji zaplatia za niekoľkochodovú večeru pre celú rodinu iba 33 eur, čo je na Slovensku už takmer nepredstaviteľné. Môže za to podľa teba u nás vysoká inflácia?

Ako dôkaz Jasmina v stories na svojom Instagrame zverejnila aj účtenku a naozaj tam bola napísaná suma 133 AED (emirátsky dirham), čo je v prepočte 33 eur.

Jasmina Rytmusa poslala kade-ľahšie

Možno si neraz postrehla aj to, že manželia Vrbovskí sa na nič nehrajú a sršia humorom. Neraz sa to ukázalo v súťaži Česko Slovensko má talent, ktorú Jasmina moderuje. V rôznych rozhovoroch a podcastoch sme sa zase dozvedeli, aký zábavný človek je zase Rytmus. Postrehnúť si to mohla aj v jednom z najnovších videí na jeho Instagrame, v ktorom ho manželka poslala … niekam.

„Dig, tento robustný Romák,“ povedal jeho syn Sanel hneď na začiatku videa, kde Jasmina išla za Rytmusom a natáčala ho, ako kamsi kráčal. „Vau, to je kus chlapa. Ten se nese,“ začala sa rozplývať Jasmina. „Strašne si pekný, počuješ?“ pokračovala, na čo sa jej raper spýtal, či naozaj. „Fakt … Si kus pekného polorómskeho chlapa s úžasnou kondičkou,“ dodala moderátorka.

Lenže potom Rytmus začal robiť „opičky“ a hral sa na postihnutého, prečo mu Jasmina vynadala. „Fakt si j**nutý. Prvýkrát som ti chcela vyznať lásku, choď do ri*i,“ zavtipkovala, na čo sa raper začal smiať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @rytmusking

Zdroj: Instagram/rytmusking, Instagram/jasmina_alagic

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News