Pár krát sme si vyšli a keď to začalo byť vážne povedala som ti, že som zložitá a že to so mnou budeš mať ťažké. Nebolo to len slovo do vetra bola to pravda a je to pravda doteraz. Povedal si, že ti to nevadí a myslím, že nevadilo. Sám si totiž nevedel do čoho sa púšťaš.

Neviem ti povedať, či to so mnou budeš mať jednoduchšie. Myslím si, že ani moc nie. Som tvrdohlavý,  usmievavý, netrpezlivý introvert, z večnými slzami v očiach. Áno taká som ja.

Je to so mnou ťažké. Ja to viem, veď predsa žijem sama so sebou už nejaký ten piatok. Nemôžem sa pre teba zmeniť aby si ma mal radšej. Pustila som ťa za môj ochranný štít, kde ti môžem dať  svoje srdce, myseľ, dušu, úsmev a len dúfať, že ti to bude stačiť.

Už prešli tie časy,  keď som sa snažila byť niekým iným, len aby ma iní prijali a aby si ma prijal ty.

tumblr_njl6g4VHyO1ro3ll2o1_1280 (1) napoleonfour.com

Viem, že každá z nás musí neustále pracovať sama so sebou. Možno si musíš každý deň dodávať sebavedomie a možno nie. Sebavedomie si dodávam aj ja, pretože v dnešnej dobe je tak ľahké začať o sebe pochybovať. Občas je ťažké byť sama sebou a nedať sa strhnúť davom. Nerobiť to čo iní považujú za normálne aj keď to normálne nie je. Veľa ľudí ide s prúdom a boja sa vyčnievať a byť odlišní, pretože sa boja že budú sami. Na malú chvíľu možno aj budeš, ale potom, keď pôjdeš proti prúdu, pridajú sa k tebe ľudia, ktorí ťa budú mať radi pre tvoju odlišnosť a pridá sa aj on. Ten pán pravý.

Som na seba nesmierne pyšná!

Som pyšná na to, že sa odlišujem od iných dievčat tým aká som.

Som hrdá na to aká som.

Mala by si byť aj ty.

Tak ako povedala Coco Chanel:

 „Pokiaľ chcete byť nenahraditeľní, musíte byť odlišní.“

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife