thoughtcatalog.com

Milé ženy aj vy ste si mysleli, že nikto lepší pre Vás neexistuje? Musím sa priznať, že som si to myslela aj ja a veľmi som sa mýlila. Dovoľte, aby som pár vetami povedala to, čo mám už dlho na jazyku.

Poznali sme sa dlho. Pamätám si ako keby to bolo dnes, keď som ťa  videla prvýkrát. Hneď si sa mi páčil, hoci ja som bola v tom čase ešte pod zákonom. Prešlo niekoľko rokov a zrazu pred sebou stoja dvaja dospelí ľudia. Osud nás k sebe znovu priviedol. Za tie roky sa nezmenilo absolútne nič. Presne toto som si myslela, ale až neskôr som zistila, že sa zmenilo toho viac než dosť. Zmenil si sa hlavne ty. Z chalana, ktorý bol za každú srandu a stále sa smial sa stal jeden chladný, bezcitný a egoistický chlap. Škoda, že som si to nevšimla už na začiatku. Mohla som si ušetriť tých pár mesiacov.

thoughtcatalog.com

Veľmi dobre si vedel, ako sa mi páčiš. Veľmi dobre si vedel, že chcem byť s tebou. Všetko si to vedel! A ty? Zachoval si sa ku mne ako k handre.  Najprv si ma ignoroval a veľmi dobre si sa na tom očividne zabával a zrazu si sa tváril, že som pre teba celý svet. Ja som ti celú túto hru žrala aj s navijákom. Nakoniec si dostal len to, o čo si sa celý čas snažil a zmizol si ako ten najjedovatejší dym. Nebudem vôbec popierať, že vyšlo z mojich očí aj pár sĺz. Nebudem vôbec popierať, že som celé dni rozmýšľala, čo som spravila zle. Dnes už viem, že ja som žiadnu chybu nespravila. To ty! Ty si celý ten čas myslel len na seba a na nikoho iného. Prajem ti aby si bol šťastný, ale so mnou to zlato nebude.

Chcela by som ti poďakovať, že si ma zoznámil so svojím kamarátom, s ktorým sme si k sebe našli cestu. Až pri ňom som si uvedomila, že nie každý chlap je rovnaký. On je úplný opak teba až nechápem ako vy dvaja môžete byť vôbec kamaráti. On ma vždy rozosmeje, čo sa tebe podarilo len párkrát. On sa zaujíma kde som, ale tebe to bolo jedno. Jemu môžem povedať čokoľvek, zatiaľ čo ty si ma ani nepočúval. On sa jednoducho o mňa zaujíma, ale tebe bolo vždy všetko jedno. On ma vždy povzbudí v čomkoľvek, zatiaľ čo ty si mi nikdy neveril. On ma má jednoducho rád takú aká som a nechce ma zmeniť ako ty.

28094090993_db1133a4d5_o thoughtcatalog.com

Všetko zlé je na niečo dobré. Ty si bol ten omyl v živote, ale priniesol si mi do života chlapa, ktorého sa nehodlám len tak vzdať. Je to konečne niekto s kým si rozumiem a zbožňujem na ňom všetky jeho kladné aj záporné vlastnosti. Keby si mohol byť aspoň na minútu v mojej koži hneď by si to všetko pochopil. Keby si cítil čo prežívam, keď sa na mňa pozrie alebo ma objíme. Ale myslím, že by nepomohlo ani toto. Si tak chladný a zahľadený do seba, že sa musíš v živote veľmi popáliť, aby si si toto všetko uvedomil.

Asi ťa tak trochu trápi tvoje svedomie alebo si si len všimol, že ma už absolútne nezaujímaš? Keď vidím tvoje lajky na každom príspevku, kde sa objavím, vždy ma to pobaví, ale zároveň si zas spomeniem na teba. Viem, že sa budeme stále stretávať na rôznych oslavách, diskotékach alebo hoci len na ulici. Ale ver mi, že ja som s tebou už skončila. Nehovorím, že si už na teba ani nespomeniem, veď si bol predsa moja prvá veľká láska, ale ublížil si mi natoľko, že s tebou už nechcem mať nič okrem kamarátstva spoločné.

Raz príde deň, kedy ma na ulici nespoznáš a ja si vtedy uvedomím, že už mi vôbec nechýbaš. Vtedy už bude po mojom boku stáť niekto, kto sa o mňa bude zaujímať, starať sa o mňa, chrániť ma, dôverovať mi a v neposlednom rade ma bude ľúbiť a nebude sa snažiť ma zmeniť.

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating