freepik.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Muži sú záhadné stvorenia, o ktorých ešte veľa nevieme a nikdy vedieť ani nebudeme. Ak sa pozrieš na ženu, hneď vieš, že je to citlivá osoba, ktorá rozmýšľa emocionálne. A aj keď stretneme takú, ktorá je silná a vo vnútri ju obdivujeme, tak nakoniec vyjde najavo, že aj ona má svoje pocity.

Nevravím, že nevieš byť nad vecou, ale od prírody sme stvorené ako tie slabšie. To si musíš uznať! Pričom muž je od prírody stvorený ako ten silnejší. Takzvaný ochranca rodu, hlava rodiny.

Po pár vzťahoch som sa naučila zopár vecí, ktoré ti môžu pomôcť k ideálnemu spolunažívaniu a možno aj pochopeniu tej našej drahej polovičky.

Futbal, hokej, box, koncert …… a všetky ,,zmyselné aktivity,, ktoré nám kradnú partnerov. Musím uznať, že som sa stretla so ženami, ktoré milujú tieto televízne relácie a s nadhľadom chápu svoje lásky, ale potom je tu ďalších 95 percent žien, ktoré toto nikdy nepochopia. Pozerám, ako sa môj milý krčí na gauči, má slzy v očiach a vykrikuje vulgarizmy, ako keby práve on mal za tento zápas, kde anglický tím prehráva, dostať milión EUR na svoje bankové konto. Áno, nechápem ho a nikdy asi ani nepochopím, hoci on mi to už párkrát vysvetlil. Presne toto považujeme ako klamstvá, alebo ako výhovorky kedy si myslíme, že to tak nie je. Ale mýlime sa, oni nás neklamú. Presne to všetko pre nich ten zápas znamená.

pexels-photo-69212 foto: pexels.com

Idem na ,,chvíľku von,, ,,iba na jedno,,. Znova tu máme vetu, s ktorou si sa určite stretla. Dám ti jednu radu. Nikdy si nemysli, že ti klame. Zober to z toho správneho uhla a pochop, že on ti len nevie povedať na rovinu, že sa vráti až o 6 hodín, pretože vie, že by to bol problém. Tak ti radšej povie ,,dobré,, klamstvo, ale vtedy on nechápe, že to bude ešte horšie. Osobne som sa s tým zmierila, a tak som pristúpila na možnosť ticha. To znamená, že ma vôbec nezaujíma, kedy príde. Nechcem, aby mi vravel čas, pretože to nemá zmysel.

pexels-photo-91227 foto: pexels.com

Vôbec to nie je môj typ. Keď som preč, nikto ma nezaujíma. No predsa na toto mu skočiť nemôžeš. Zase raz je to iba dobré klamstvo. Povedzme si na rovinu. Okolo teba prejde chlap v obleku alebo v obtiahnutom bielom tričku a v nohaviciach, ktoré mu sedia presne ako uliate. Teraz si odpovedz: obzrela si sa? No jasné! A ak si k tomu pripočítaš ešte dvojnásobnú chlapskú príťažlivosť k opačnému pohlaviu. Proste musíš to chápať. V jednej knihe som sa raz dočítala, že žena predstavuje u chlapa zmrzlinu. Dotyčný si obzrie svoj objekt, povie si, že vanilková je super, čokoládová je fajn a jahodovú by som zmenil, následne sa pozrie na druhú stranu a jeho chute sa stratia. Takže, nie je to o tom, že nie si pre neho pekná, ale o tom, že on chce proste stále myslieť na zmrzlinu. Bolo to veľmi zábavné  prirovnanie k tomu, ako sa muži stále budú po obzerať po iných ženách.

Nakoniec nám ostáva pochopiť len to, že on nie je pán klamár, len ti proste nepovie všetko na rovinu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating