Dostať len do postele

Myslieť si, že každý chlap, ktorý po tebe mrkne očkom, sa do teba na prvý pohľad zamiloval a skúša šťastie, či nie si náhodou jeho vyvolenou, je dosť naivné. Skôr je pravdepodobné, že ide len o flirt, ktorým ťa chce dostať len do postele. Okrem výzoru a úsmevu však takíto chlapi skúšajú aj hlášky, ktoré sú občas pekne otrepané.

A o niektorých si možno ani nepočula. Či už ide o cudzinca, ktorého si stretla v bare, kamoša, s ktorým sa poznáš dlhšie alebo chalana, s ktorým si párkrát vyrazila na rande, dávaj si pozor. Ak povie jednu z týchto viet, vážny vzťah naozaj nehľadá.

Nerozumiem chlapom, ktorým ide iba o TO.

To je ako keď zlodej kričí, chyťte zlodeja. Chce sa zahrať na poctivého muža, ktorý má svoje zásady, neberie ženy ako objekty svojej túžby a potrebuje ti to zdôrazniť, aby si vedela, že on rozhodne nie je ako ostatní. No jasné, dobrý ťah.

Si úplne iná ako ostatné ženy.

Ak nezdôrazní, že on nie je ako ostatní, povie to aspoň na tvoju adresu. Chce v tebe navodiť dojem, že si výnimočná, že v jeho očiach máš jedinečné miesto a iné sa ti nevyrovnajú. Ktorá žena by odolala komplimentom? Už len čaká, kedy sa mu z vďaky vrhneš do náručia.

Už veľmi dlho som s nikým nič nemal.

V tomto momente by si ho mala poľutovať, chudáka. Bol zdržanlivý, pretože určite čakal na tú pravú. A teba to s ním zrazu začne lákať, veď to môže byť pre oboch výnimočné. Drahá, nebude.

Mám slabosť na múdre ženy, ako si ty.

Jeden zo série komplimentov, ktorým ti nie len polichotí, ale aj poukáže na to, že si si ho získala. V tej chvíli sa budeš cítiť ako žena, ktorú niekto dobýja a má v rukách tú moc obmotať si ho okolo prsta. Bude ťa baviť dráždiť ho, až nakoniec skončíte v posteli.

S partnerkou nám to už veľmi dlho neklape.

To je veta, ktorá ťa má upokojiť a utvrdiť v tom, že nemusíš mať žiadne výčitky z toho, kam smeruješ s týmto ZADANÝM jedincom. Neverníci podobné hlášky používajú často. Už dávno spolu nič nemáme. Rozvádzame sa. Sme už iba spolubývajúci. 

Toto som ešte nikomu nikdy nepovedal.

Pred alebo po tejto vete príde nejaké to priznanie alebo tajomstvo, rozhodne niečo citlivé. O tom, aké mal ťažké detstvo, o tom, ako sa cíti byť v práci bezradný, prečo mu zlomila srdce jeho ex, niečo dosť smutné na to, aby si ho poľutovala a mala chuť objať. A potom toho chudáčika bozkať. A potom …

Nechcem na teba tlačiť.

To je tá veta, ktorá má mať presne opačný efekt. Vtedy máš pocit, že vaše smerovanie je len na tebe a ty ho nebudeš chcieť sklamať. Veď je milý a netlačí na teba. Stavme sa, že ešte v ten deň skončíte spolu v posteli.

Každý chlap sa však dokáže zmeniť a  možno mu nejde iba o to, ako ťa dostať len do postele. Aj keď kedysi možno bol ten typ, ktorý pravidelne striedal ženy, dnes môže byť iný človek. No trápi ťa, koľko partneriek mal pred tebou? Prečítaj si náš starší článok a všetko pochopíš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating