Instagram/janasnuderl
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Pokiaľ ide o partnera v posteli, ženy sú tie, ktoré sú náročnejšie. Hľadajú, vyberajú, porovnávajú a aj tak skončia s takým, ktorého nechcú. Avšak, aj muži majú svoje hranice.

Tieto veci vedia vydesiť každého muža pri milovaní. Ak nimi žena oplýva, nevyspí sa s ňou.

Oblečenie, v ktorom sa necíti komfortne

Keď je muž so ženou na rande, chce mať z neho príjemný zážitok. Avšak, ak oproti nemu sedí ustráchané a bojazlivé „káčatko“, nebude mať dobrý pocit. Potenciálna partnerka by si vždy mala vyberať oblečenie, v ktorom sa cíti sama sebou a pohodlne, pretože to dokáže ovplyvniť priebeh celého večera.

Keď má žena svoje dni

Samozrejme, nájdu sa muži, ktorým to nerobí problém. No väčšinou stretneš chlapov, ktorých to vydesí a nevyspia sa s tebou. Myslia si, že ti ublížia, že sa to vtedy nemôže, a hlavne, že sa od teba zašpinia.

Nepríjemná vôňa

Máme na mysli zápach. Rovnako ako je zanedbaná hygiena nesprávna u mužov, je nesprávna aj pri nežnom pohlaví. Hovorí sa, že pravá dáma by mala vždy voňať. Pokiaľ nie, muž s ňou tak ľahko do postele nepôjde.

XXL spodná bielizeň

Spodná bielizeň je niečo, na čo mnoho žien pri prvom rande (alebo pri treťom či piatom) nemyslí. Je to chyba, pretože keď preskočí medzi dvomi ľuďmi iskra, kedykoľvek sa to môže zvrtnúť na s*x. Mala by voliť príťažlivú bielizeň, aby sa neskôr nemusela hanbiť.

Neochota spolupracovať

Jednoducho napísané – nemala by sa tváriť ako socha, ale mala by byť iniciatívna. Keď chlap na žene vidí, že sa hanbí alebo je uzatvorená, vydesí ho to a na milovanie s ňou ani nepomyslí. Aby si obaja dobre užili, musia sa na to tešiť a obaja musia byť plní vášne.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating