instagram/tvmarkizaofficial

Televízia Markíza len nedávno predstavila nedočkavým divákom ďalšiu nádejnú dvojicu, ktorá sa objavila v populárnej šou Svadba na prvý pohľad. Vždy vysmiatu nevestu, ktorej telo zdobí niekoľko tetovaní a ženícha, ktorý doposiaľ nikdy nemal šťastie v láske. Spojili ich však experti správne? 

31-ročná manažérka v autobazáre v Plzni, Štěpánka, má už za sebou dlhoročný vzťah. Všetko to ale stroskotalo, pretože ju partner obmedzoval a až chorobne žiarlil. I po nie najšťastnejšej skúsenosti sa do šou prihlásila s nádejou, aby našla svoju spriaznenú polovičku, s ktorou sa nikdy nebude nudiť.

Experti vložili nádej do 38-ročného Pavela, ktorý je kuchár a rovnako tak pochádza z Plzne ako Štěpánka. Za posledných sedem rokov Pavel hľadal svoju nádejnú partnerku len cez internet. Ani jeden vzťah mu nevyšiel, čo ho však nezastavilo a skúsil nájsť svoje šťastie práve v šou televízie Markízy. Očakáva, že s novou partnerkou sa už usadí a založí rodinu.

Štepánka a Pavel si svoje áno povedali a až teraz sa ukáže, či experiment odborníkov vyšiel a spojili správnych ľudí k sebe.

A takto si povedali svoje ÁNO. Budeš im držať palce?

Ako samotný Pavel prezradil, hneď na prvý pohľad sa do už svojej manželky zamiloval. Taktiež nezabudol podotknúť, že je to presne typ ženy, ktorú hľadal celý život a samozrejme poriadna divoška, ktorá v sebe ukrýva niečo, čo ho mimoriadne zaujalo. Sympatický Pavel sa už teraz teší na medové týždne.

U Štepánky je to o čosi odlišnejšie. Ešte sama presne nevie, čo cíti a ako sa to bude vyvíjať. Každopádne, my novomanželom držíme palce a veríme, že sa tentokrát našli spriaznené duše. Celú reportáž dojmov mladomanželov si môžeš pozrieť TU.

Zdroj: Markíza.sk, videoarchív.markíza.sk, youtube.com/televiziamarkiza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News