Unsplash/Oziel Gómez
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Nočné mory nemusia byť iba v snoch. Niektorí muži ich majú zo žien, ktoré v posteli robia tie najväčšie chyby. Hoci väčšina z nich nemá vysoké očakávania, no pokiaľ sa jedná o milovanie, chcú len to najlepšie.

Týmto prešľapom by si sa mala vyhnúť, pretože už by si ho viac nevidela.

Zvyšky jedla a omrviniek v posteli

Pokiaľ si niekoho zavoláš k sebe, mala by si aspoň poriadne upratať. Dvojnásobne vtedy, ak vieš, že sa budete milovať. Strašiak všetkých chlapov sú zvyšky jedla v posteli alebo omrvinky.

Samozrejme, všetci raz za čas užijeme príjemné raňajky, pretože je to pohodlné, no mala by si potom všetko pozbierať, aby si sa za seba nemusela hanbiť.

„Domáca“ spodná bielizeň

Aj keď je toto pre teba detail, divila by si sa, čo všetko si muži všímajú. Keď očakávaš s*x, vždy by si mala mať vhodnú bielizeň. Zabudni na vyťahané bombarďáky so škvrnami alebo bielizeň po babke.

Poteš sa a investuj do nových kúskov, ktoré spolu ladia a potešia aj partnerove očko. Nevyzerá to len dobre, no taktiež to dáva chlapovi signál, že sa o seba staráš a vieš, čo si obliekaš.

Hra na sochu

Najhoršie zo všetkého je, keď už idete na vec a ty zamrzneš. Si ako socha a chlap musí urobiť všetko sám. Pri milovaní by si sa mala hýbať, bozkávať ho, dívať sa na neho a taktiež je skvelé, ak niečo vášnivé povieš.

Snaž sa uvoľniť a nechaj sa unášať emóciami a vášňou. Ak budeš ležať ako mŕtvy chrobák, každého chlapa to odradí a milovanie s tebou si neužije naozaj nikto.

Nepríjemná vôňa

Hygiena je základ nielen pred každým číslom v posteli. Rýchla sprcha, voňavý gél a čistý uterák. Ak by si mužovi zapáchala, bol by neskutočne znechutený.

Taktiež nesmieš zabúdať na intímne partie – o tie sa staraj pravidelne aj kvôli svojmu zdraviu. Imunitu tam dole môžeš posilniť mliečnymi výrobkami, kyslou kapustou alebo tabletkami na obnovu zdravej flóry.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating