Každá z nás je výnimočná nehovoriac o našom pôvabe. Sme chytré a vtipné, sem tam máme svoje nie veľmi ružové dni, kedy sme skôr otravné a trošilinku náladové, ale naozaj len sem tam. No v konečnom dôsledku sme to my, ženy, ktoré túži mať nejeden muž v náručí. Ale svet svetom by nebol, keby si nerýpol aj do nás a nedávne štúdie Pew Research Center, čo by mali vraj vedieť pravé ženy! Si zvedavá? Tak spoločne s nami to zisti!

Dobrá kuchárka

Hovorí sa, že láska ide cez žalúdok. A niečo na tom len predsa bude. Od každej ženy sa očakáva, že varecha a ona sú si spriaznené duše. A byť dobrou kuchárkou vlastne nie je vôbec odveci. A určite to ocenia aj tvoji najbližší. S plným bruchom ide všetko lepšie.

Uviazať kravatu

Správna žena by si mala vedieť poradiť s hocičím. A priznaj sa, že ty to vieš. Hoci na prvý pohľad zložitý úkon, ak sa však naučíš správny postup, hotové to máš za pár minút. Reč je o tom, že vedieť uviazať kravatu je záležitosť, ktorú by mala vedieť azda každá. Lebo úprimne, no ktorý muž má na to nervy…

Šiť

Večný problém, deravé ponožky, uvoľnený gombík či poriadna diera medzi nohami. Každá žena by mala ovládať aspoň základy šitia. Hádam by si sa nepozerala na toho svojho, ako behá deravý. Alebo? Nech je to už ako chce, je to veľmi prospešná vec, ktorá sa ti vždy zíde.

Cudzí jazyk

Koľko jazykov vieš, toľko násobným človekom si, teda aspoň sa to tak hovorí. Ale áno, cudzí jazyk je už v dnešnej dobe nevyhnutnosťou a je to i zrkadlom inteligencie ženy. Žena by sa mala vzdelávať, dať priestor spoznávaniu a vnímať všetko, čo jej svet nadelil. Urobí si tak obraz a jej pohľady na život sú zrazu úplne iné. Asi už tušíš, čo tým myslíme.

Zdroj: edition.cnn.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.