unsplash.com

Pokiaľ by som mala  sto dôvodov na to, aby som ťa opustila, nenechávaj ma to len tak urobiť, pretože potom už nikdy viac nebudeš mať príležitosť ma získať. Keď uvidím, že nebojuješ nebudem sa pýtať prečo, pretože odpoveď nepotrebujem. Je to viac než jasné, že ti na mne nezáleží a viac ma po svojom boku netúžiš mať. Už viac nepotrebuješ moje objatia, bozky, pohladenie a ani môj čas. Že už sa nechceš o seba deliť zrovna so mnou a už mi nechceš darovať ani chvíľu z tvojho času.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com

Ušetrím ti snahu a poviem ti priamo, ak toto raz urobíš už sa nikdy viac nesnaž. Len ti to uberie energiu, čas a možno aj inú ženu, ktorá by mala o teba záujem narozdiel odo mňa ale stratí ho, pretože stretávať sa so svojou ex neznačí príliš optimistické veci. Naozaj ti chcem iba dobre poradiť. A ak mi nedôveruješ ľahko si to obhájim. Tak pozri, keď už si nemal záujem sa o mňa snažiť keď to ešte málo význam a mohlo to zachrániť náš vzťah a naše my, prečo by si sa mal snažiť teraz?

Raz si ma nechal dobrovoľne odísť a bol si s tým úplne vyrovnaný, priam spokojný a vtedy si mi dokázal, že si bol so mnou bez lásky a s klamstvom. Ak by si skutočne miloval, bojoval by si. Ak by si nemohol bezo mňa žiť, bojoval by si. Ak by si vedel, že ti budem chýbať, bojoval by si. No nepovedal si ani jedno slovo, aby som mala dôvod sa zamyslieť nad tým, či to naozaj spraviť. Jednoducho si bol len rád, že som to spravila za teba.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com

A s človekom, ktorý klamal, bohvie aký čas a v čom všetkom, by som nedokázala ďalej zdieľať svoj život. Mám sa natoľko rada aby som niekomu dovolila mi dennodenne ubližovať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating