plus.google.com

Fitko ťa nikdy neodmietne kvôli tomu ako vyzeráš

Počula som množstvo prípadov, kedy išli ľudia na prvú chôdzku/rande a boli hneď posudzovaní podľa toho ako vyzerajú a čo majú oblečené. Taktiež poznám horor stories z dlhotrvajúcich vzťahov, kde im partner uštedruje nepekné poznámky na svoj vzhľad. Toto sa vo fitku nemôže stať – pretože tomu je jedno, či prídeš cvičiť vo vyťahaných teplákoch a bez make-upu.

Fitko ti nezruší schôdzku pár minút pred stretnutím (a s blbou výhovorkou)

Nie je nič horšie, ako keď sa tešíš na prvé rande, alebo na stretnutie so svojím drahým a on ti pár minút predtým zruší stretko…a ešte s blbou výhovorkou. Ak ti ten človek nedá dobré vysvetlenie pre takéto konanie, daj nabudúce radšej prednosť telocvični.

elite-daily-studio-firma2-800x400

Ľudia vo fitku sú atraktívnejší ako opití jedinci v bare

Naozaj si myslíš, že najlepšie miesto, kde môžeš stretnúť atraktívneho jedinca je bar? Potom si asi nebola ešte vo fitku, kde sú chalani pripravení s radosťou ti pomôcť s akýmkoľvek cvikom a strojom – lepšie miesto na zoznámenie snáď ani neexistuje.

S fitkom sa môžeš rozhodnúť ako bude vaše rande vyzerať, kedy sa stretnete a čo budete robiť

Môžeš si akokoľvek plánovať priebeh svojho rande, málokedy však vyjde podľa tvojich predstáv. Naopak, na rande s fitkom si môžeš byť istá, že všetko prebehne podľa tvojho plánu a očakávaní. „Toto bolo naozaj zlé cvičenie a ľutujem, že som na ňom bola“ – túto vetu nebudeš nikdy počuť od nikoho.

preco je fitko lepsie ako rande

Ak si odmyslíme permanentku, rande s fitkom je úplne zadarmo

Na každé rande si musíš nachystať drobné – či už budeš platiť, alebo nie, nikdy nevieš čo sa stane, treba byť pripravený. Vo fitku stačí kúpiť mesačnú permanentku a môžeš prísť hoci každý deň, alebo dvakrát do dňa – viac peňazí ako dáš za permanentku si nemusíš pripravovať.

Na stretnutie s fitkom sa nemusíš chystať hodiny

Na rande sa určite chystáš minimálne hodinu, aby si bola tip top upravená a ohúrila svojho partnera. A ako vyzerá chystanie do fitka? Nazuješ tenisky, oblečieš tepláky, tričko, vlasy dáš do gumičky, schytíš športovú tašku a ideš. Celkový čas – max. 5 minút.

Vo fitku spáliš tukové vankúšiky, čo sa ti na rande v reštaurácii alebo v bare nestane

Rande znamená večera, alkohol, prípadne latte a koláčik – nehovoriac ešte o kine (slané pukance a liter coly)…Fitko znamená čistá voda, alebo športový drink a proteínový nápoj. Víťaz pre dobro tvojej figúry je jasný – fitko!

elite-daily-guille-faingold-fitness

Fitko ti dá aj po psychickej stránke viac ako konverzácia na rande

Pre tvoju psychiku je určite fajn, ak sa máš komu vyspovedať zo svojich denných trápení. Vieš čo ťa posunie ale ďalej, ako partner, ktorý ťa aj tak veľmi nepočúva? Fitko. Tam nezískaš iba svaly, ale tým, že bude narastať tvoja kondička a športový výkon, ti enormne narastie aj sebavedomie a dôvera v seba samého.

Spočítané a zrátané = Rande s fitkom ťa urobí štíhlejšou, spokojnejšou, silnejšou a šťastnejšou, než akékoľvek iné rande.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness