Farma 13 - Petra Pajáková

Známa exfarmárka v stories na svojom Instagrame priznala jedno zo zlých rozhodnutí v jej živote. Skôr ako jej príbeh z profilu zmizol, stihol ho zaznamenať portál Topky. Ako kráska z Farmy 13 už prišla o viac ako 140-tisíc eur?

Petru Pajákovú si môžeš pamätať aj zo svojej televíznej obrazovky. Vidieť si ju mohla pred takmer troma rokmi súťažiť v obľúbenej reality šou na statku. Jej súperkami boli napríklad exfarmárka Stanka, mladá Paťka či Luna, ktorá sa prednedávnom objavila aj v Bez servítky.

Ako to už býva zvykom, aj Petra sa vďaka Farme zviditeľnila na sociálnych sieťach. Na Instagrame ju sleduje 93-tisíc fanúšikov, ktorým teraz v stories porozprávala svoj príbeh, kvôli ktorému už prišla o vyše 140-tisíc eur.

Exfarmárka prišla už takmer o 150-tisíc eur

Známa exfarmárka prenajíma byty a pred dvoma rokmi kúpila nebytový priestor. Jej predstava bola, že za lacno kúpi pekný nebytový priestor (páčilo sa jej rozloženie izieb, aj veľkosť bytu) v paneláku, prerobí ho na trojizbový byt a následne ho buď predá, alebo ho bude ponúkať turistom na krátkodobé prenájmy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa farmafans (@farma_fans)

„Ako už môžete vidieť, keďže byt nie je prerobený, tak asi vám je jasné, že nastali niekde komplikácie. Jednoducho obrovské komplikácie a ja som zrazu zistila, že mi ostali visieť prachy v byte, ktorý nezarába. Kde napríklad len mesačný chod tohto bytu v tomto stave, ako ho môžete vidieť, ma stojí 400 eur,“ opísala Petra.

Nebytový priestor sa totiž nachádza v starej budove, ktorá má obrovský fond opráv a majitelia majú neustále s niečím problémy. To si ale exfarmárka pred kúpou neoverila, čo pokladá za jedno zo zlých rozhodnutí.

Napoly prerobený byt jej takto už teda stojí dva roky a nevie sa pohnúť ďalej. Byt je fakticky nepredajný. Akože v takomto stave by ho kúpil naozaj len blázon a ja by som musela veľmi, veľmi, veľmi klamať, čo naozaj nerobím v mojom živote,“ priznala Petra.

Navyše, podľa slov známej exfarmárky, sa ukázalo, že bytovka, v ktorej sa nebytový priestor nachádza, je v havarijnom stave. „Zrazu zistíte, že stojíte na mieste a niečo, do čoho ste investovali kopec prachov, tak vám berie každý mesiac ešte ďalšie peniaze,“ sťažuje sa, o čom píšu Topky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Každý mesiac tak Petra už dva roky platí 400 eur za priestor, kde nikto nebýva. Pri kúpe zaň zaplatila 105-tisíc eur a verila, že jeho hodnotu zvýši takmer dvojnásobne. 30-tisíc ju zatiaľ stála rekonštrukcia a ďalších skoro 10-tisíc mesačné náklady. Dokopy teda vyše 140-tisíc.

„Takže napočítali ste nejaké tie peniaze, ktoré som do toho dala a čo ma stojí tento byt každý mesiac a toto bolo jedno z mojich zlých rozhodnutí. Ja som ich urobila viac týchto zlých rozhodnutí, prečo som teraz v tejto situácii, akej som,“ priznala ešte.

Zdroj: Topky

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News