Photo by Ana Francisconi on Unsplash.com

Niektorí ľudia neradi prejavujú navonok svoje city. Inak to nie je ani u týchto štyroch znamení, ktoré skrývajú svoje skutočné pocity za akúsi drsnosť.

Rak

Toto znamenie je z tých, ktoré dokáže byť kruté, no zároveň nežné. Pod jeho tvrdým pancierom sa môže skrývať citlivá duša. Často majú ostatní pocit, že sa snaží svoje city skrývať. Preto si množstvo ľudí myslí,  že je rezervovaný, ale iba z toho dôvodu, pretože sa chcú všade cítiť bezpečne. Rak je nesmierne citlivé znamenie a riadi sa svojou intuíciou. Keď sa však do teba zaľúbi, bude za tvoju lásku bojovať do konca svojho života.

Panna

Panny sú oveľa komplikovanejšie, než  sa môže na prvý pohľad zdať. Aj keď navonok môžu pôsobiť bezcitne, ich srdcia sú naplnené láskou. Sú jednými z najsúcitnejších znamení s dobrým srdcom. Dokážu byť verné, súcitné a veľmi pozorné. Ak ti pripadajú ako perfekcionistky, správajú sa tak len z jediného dôvodu. Chcú totiž pomôcť svojim rodinným príslušníkom a priateľom, aby sa z nich stali dobrí ľudia. Keď si spomenieš na to, že sa snažia o to, aby sa ich blízki mali čo najlepšie, razom zabudneš na ich prílišný perfekcionizmus.

zdroj: Photo by Ana Francisconi on Unsplash.com

Kozorožec

Je veľmi citlivý a emocionálne založený. Dokáže pomôcť všetkým, ktorí to potrebujú. Navonok síce pôsobí ako človek, ktorý sa nerád zbližuje s ostatnými a neprejavuje svoje emócie, no nenechaj sa zmýliť. Je totiž plný lásky.

Škorpión

Jedno z najtvrdších znamení zverokruhu. Never však všetkému, čo sa o nich hovorí. Len si vytvárajú akési hranice, za ktorých nikoho nepustia. Aj napriek tomu ťažko stretneš znamenie, ktoré je vernejšie a citlivejšie ako práve škorpión. Za svojimi priateľmi a rodinou stoja v tých najhorších chvíľach a preukazujú im svoju nekonečnú lásku. Týmto spôsobom tiež ukazujú ostatným, akí sú citliví.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife