instagram.com/joejonas

Dnes ti prinášame mužské znamenia zoradené od toho najlepšieho partnera, až po toho najhoršieho. Ak si randila s rôznymi typmi mužov, určite ich budeš vedieť porovnať.

Škorpión

Napriek tomu, akú majú Škorpióni povesť, ako frajeri sú úžasní. Keď sa zamilujú, sú verní, milujú bez váhania a pre svoju polovičku by urobili všetko na svete. Rozhodne si zaslúžia prvé miesto v rebríčku, pretože ich (pravá) láska nemá hraníc.

Blíženci

Muži v znamení Blížencov sa vedia zamilovať veľmi rýchlo. Ak budeš mať partnera v tomto znamení, môžeš si byť istá, že s tebou plánuje budúcnosť. Vo vzťahu sa vždy snažia správať úctivo, partnerku nepodvádzajú a sú veselí.

Váhy

O mužoch v tomto znamení sa hovorí, že sú prelietaví. Nie je to úplne pravda – prelietaví sú vtedy, keď nevedia čo chcú. Akonáhle stretnú svoju spriaznenú dušu, plánujú svadbu a rodinu. Pri osudovej partnerke stojí tento muž navždy.

Býk

Muži v znamení Býka k sebe potrebujú silnú ženu. So slabou ženou sa im nebude dariť, pretože ich bude ťahať dole. Keď nájdu títo muži sebavedomú ženu, vedia byť najlepší frajeri v celom okolí.

Rak

Napriek tomu, že muži v znamení Raka sú často na partnerkách závislí, nemyslia to zle. Snažia sa byť dobrí frajeri, chcú mať neustále prehľad a neboja sa pre ženu riskovať. Partnerku si rozmaznávajú a každý týždeň ju zahrňujú darčekmi.

Lev

Muži v znamení Leva sú veľmi romantickí. Aj keď sa tvária, že sú „zlí muži“, s tou správnou ženou vedia byť sami sebou. Vedia, že nájsť dobrú ženu je v dnešnej dobe problém, preto sa jej držia a strážia si ju.

Vodnár

Títo muži sú najvtipnejší z celého horoskopu. Nie vždy sa správajú dobre, vedia urobiť pár problémov, no s humorom sa z toho vždy dostanú. Vodnárom môžeš dôverovať, no treba ich občas aj preveriť.

Strelec

Ak sa Strelci zamilujú a skončia vo vzťahoch, vedia byť úprimní. O frajerky sa starajú, no majú aj svoj život. Pokiaľ sú títo muži nezadaní, radi partnerky striedajú a je im jedno, ako to vnímajú. Robia všetko pre to, aby boli spokojní iba oni.

Kozorožec

Muži v tomto znamení majú veľké očakávania a od žien čakajú veľké veci. Nedajú sa do vzťahu s prvou, ktorá príde – majú svoje štandardy. Ich arogancia a ego sú najväčší ničitelia úprimnosti a vernosti vzťahov.

Panna

Muži v znamení Panny sú najviac žiarliví. Keď sa dostanú do „svojej“ nálady, nedokážu svoj hnev ovládnuť a hádajú sa do posledného slova. Neskôr sa ospravedlnia, no vzťah s nimi nie je jednoduchý.

Baran

Od mužov v tomto znamení je ťažké čakať nejaký záväzok. Radi si užívajú a preferujú skôr nezáväzné partnerstvá. Na vzťah nie sú vhodní, pretože nevedia, čo majú vo vzťahu robiť.

Ryby

Muži Ryby sú citliví a majú tendenciu priťahovať ženy, ktoré nie sú citlivé a ani úprimné. Preto im žiaden vzťah zatiaľ nevyšiel. Nemysli si však, že títo muži sú vo vzťahu úplne neschopní – proste si len vyberajú zlé osoby.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy