Photo by Vinicius Wiesehofer from Pexels

Pozri sa, čo ťa podľa predpovede čaká v najbližšom týždni od 20. do 26. januára 2020!

Baran

Či pracuješ alebo študuješ, začiatok týždňa ti dá naozaj zabrať. Veľa práce a úloh ti polezie naozaj a doslova na nervy, ale keď zatneš zuby, prejdeš si tým rýchlo. Vyhni sa však v tom čase hádke s blízkymi, zbytočne by si ich kvôli svojej nálade urazila, a neskôr by ti to bolo ľúto. Zvyšok týždňa sa potom bude odohrávať v pokojnejšej nálade. Cez víkend by si namiesto párty mala radšej ostať doma a relaxovať, padne ti to vhod.

Býk

Teba našťastie čaká veľmi príjemný týždeň. V práci či škole bude konečne pokojná atmosféra, tak si ju uži, pretože nebude trvať dlho. Dávaj si však pozor na svoje zdravie, vyzerá to, že počas týždňa budeš náchylná na prechladnutie. Víkend by si mala venovať iba partnerovi a trocha prehĺbiť váš vzťah. Skús vymyslieť program, pri ktorom si užijete iba jeden druhého.

Blíženci

V novom roku si začala pracovať na svojich predsavzatiach, no vyzerá to tak, že ťa motivácia postupne opúšťa. Mala by si však zatnúť zuby a aj počas tohto týždňa pracovať na splnení svojho cieľa. Ak sa prekonáš, bude to ísť stále ľahšie. V práci sa nenechaj vytočiť ľuďmi, ktorí ti za to nestoja. Tvoje zdravie vyzerá byť nalomené, pridaj si tento týždeň do jedálnička veľa vitamínov, aby si predišla chorobe.

Rak

V práci či škole tento týždeň prídu úspechy, ktoré ťa potešia a opäť motivujú makať ešte viac. Vyzerá to tak, že dôjde aj k zmenám k lepšiemu. Nerozkrikuj však do sveta novinky skôr, ako budú potvrdené čierne na bielom. V milostnom vzťahu to vyzerá o čosi horšie. Na obzore sú hádky, ktoré sú iba vyvrcholením dlhodobejších nezhôd. Je na čase sadnúť si a vážne sa porozprávať.

Lev

Už dlhšiu dobu premýšľaš nad rôznymi otázkami, ktoré chceš vyriešiť. Tento týždeň budeš v dobrom psychickom rozpoložení, takže je to ideálny čas urobiť rozhodnutia bez ďalšieho odkladania. Vyriešenie otázok, ktoré ťa trápili ti prinesie dobrú náladu, čo sa odrazí aj v oblasti vzťahov. Budeš mať pekné chvíle so svojím milovaným, a ak ho ešte nemáš po boku, je tu šanca, že tento víkend si do svojho života privoláš niekoho špeciálneho.

Panna

Tvoj týždeň bude rozdelený na tú dobrú aj horšiu časť. Polovica týždňa sa ponesie v klasickom režime a nebude sa nič zvláštne diať. No tú druhú poznačí nepríjemná situácia, ktorá sa ti stane a ovplyvní náladu na ďalšie dni. Budeš zrejme podráždená, a je len na tebe, ako rýchlo sa toho zbavíš. Uvedom si, že druhí ľudia nemôžu tak veľmi ovplyvňovať tvoj život. Čím skôr si to uvedomíš, tým skôr ťa prejde trápenie.

Váhy

Posledné týždne testovali tvoju obranyschopnosť, a aj práve preto by si mala tento týždeň ostať v kľudovom režime. Zameraj sa viac na úlohy, ktoré môžeš dokončiť doma, a ktoré dlhšie odkladáš. Ak ich znova posunieš, nakopí sa ti toho neskutočne veľa. Cez víkend vyraz von s priateľmi, ktorých si dlhšie nevidela, utuženie vzťahov ti iba prospeje. Neboj sa im ani ozvať prvá.

Škorpión

Žiaľ, tento týždeň nebude k tebe veľmi priaznivý, a budeš chcieť, aby sa čím skôr skončil. S najväčšou pravdepodobnosťou ťa čaká zlá správa, ktorá ťa sklame. Zlá karma, ktorá sa okolo teba bude točiť ti úplne pokazí náladu. Dávaj si preto pozor na jazyk, pretože si to môžu odniesť tí, ktorých uraziť nechceš. Pamätaj, že každé ráno vyjde opäť slnko. Cez víkend si daj čas iba pre seba, aby si si v hlave nechala všetko rozležať.

Strelec

Počas nasledujúcich dní si dávaj pozor na ľudí, ktorí by ti najradšej bodli nôž do chrbta. Keď budeš mať oči otvorené, vyhneš sa sklamaniu. To, že kolegovia v práci sú veľmi súťaživí a priebojní si nesmieš brať osobne. Od štvrtka na teba čaká však dobrá nálada. Venuj kúsok z nej svojej rodine. Počas víkendu si dopraj jeden deň relaxu – budeš zaň neskôr veľmi vďačná.

Kozorožec

Čakajú ťa veľké zmeny! V pracovnom živote sa dozvieš novinku, ktorá ťa poteší a posunie vpred. Dobrá karma ti do života privedie aj nových ľudí. Pravdepodobne ich spoznáš koncom týždňa. Buď k ním otvorená, tieto kontakty sa ti raz môžu zísť. Dobre to vyzerá aj v oblasti lásky. Je však potrebné, aby si konečne spravila krok vpred ty sama. Nemaj viac strach, je najvyšší čas posunúť level aj v tejto oblasti.

Vodnár

Počas tohto týždňa sa presvedčíš, že svoje ciele dosiahneš, iba ak budeš naozaj tvrdo pracovať. Už dlho túžiš po splnení cieľov, ktoré máš teraz naozaj na dosah. Ak v týchto dňoch zapochybuješ či uľavíš z tempa, budeš to ľutovať. Neodkladaj však na druhú koľaj svojho partnera. Sprav si cez víkend voľno a priprav program iba pre vás dvoch. Váš stagnujúci vzťah to preberie.

Ryby

Tento týždeň sa nebudeš cítiť vo svojej koži. Za tvojou bezduchou náladou nie je nič hrozné, iba máš nedostatok energie. Tú si dobiješ cez víkend, no dovtedy sa snaž prekonať. Neboj sa, nepotrvá to dlho. Vyhni sa hádke s rodinnými príslúšníkmi, vznikne kvôli hlúposti a jej dôsledky ťa budú trápiť. Náladu ti pozdvihnú priatelia v piatok alebo sobotu, nevykašli sa preto na pozvanie vyraziť si s nimi von.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy