Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Poznáš to. Všade okolo Teba vládne vianočná atmosféra, láska je ešte silnejšia, zamilovaných je v meste stále viac, len ty sa prechádzaš cez vianočné trhy sama s pohárom vareného vína v ruke. No ani vínom sa Ti nedarí zbaviť pocitu osamelosti. Ak Ťa (opäť) čakajú single Vianoce, nezúfaj, aj tie majú svoje čaro a prinášajú so sebou výhody, ktoré určite oceníš.

1.Ušetríš

Aj Ty každý rok už tri mesiace pred Vianocami krvopotne šetríš, aby si mohla nakúpiť celej svojej obrovskej rodine a priateľkám skvelé a bezkonkurenčné vianočné darčeky? Ak máš partnera, musíš myslieť aj na darček preňho. Nehovoriac o tom, že nejaký ten darček určite očakávajú aj partnerovi rodičia, súrodenci, či nebodaj netere a synovci. Ďalšie výdavky. Ak ho nemáš, dostaneš síce o jeden darček menej, ale aj ušetríš. Ušetrené peniaze tak môžeš pokojne investovať do seba.

2.Vianoce s rodinou

Ak si už zažila „zadané“ Vianoce, určite poznáš to nekonečné naťahovanie sa o tom, u ktorých rodičov strávite Štedrý deň, ktorej mame pomôžete navariť a s ktorým otcom ozdobíte dom vianočnými svetielkami. Ak si single, nič také Ťa nečaká. Môžeš stráviť Vianoce so svojou rodinou a nemusíš sa nikomu prispôsobovať.

foto: pexels.com

3.Nebudeš sklamaná

Už pol roka si sa snažila naznačiť svojmu partnerovi, čo by si si chcela nájsť pod stromčekom, no jemu to aj tak nedošlo. Sedíš sklamaná na gauči vedľa vianočného stromčeka a snažíš sa cez všetko to sklamanie tváriť vďačne a spokojne. Ak si single, nič podobné sa Ti nestane.

4.Vianoce v pyžame

Ak sa rozhodneš, že nebudeš tráviť Vianoce u rodičov, čakajú Ťa pohodové a lenivé sviatky plné dobrého vína, chutného jedla, ktoré môžeš pokojne stráviť celé v pyžame, zababušená pod dekou s vysokými hrubými ponožkami. Nemusíš ísť na návštevu k partnerovým rodičom, kamarátom, či kolegom. Môžeš byť len sama so sebou.

5.Môžeš cestovať

Už roky túžiš vidieť vianočný Paríž, Rím, či New York, no stále sa Ti to nepodarilo. V práci si zavalená povinnosťami a to málo voľného času, ktorý Ti ostáva sa snažíš venovať rodine a blízkymi. Práve Vianoce sú ideálnym obdobím na to, aby si si vyrazila pokojne aj sama a pokojne aj do spomínaného Ríma, Milána, Paríža alebo New Yorku. Kamkoľvek, kde bude Tvoje cestovateľské JA šťastné a spokojné. Okrem iného sa nemusíš obávať toho, že Tvoj partner bude ohŕňať nosom a počítať, koľko Vás to bude všetko stáť.

 

6.Máš telku pre seba

Chceš pozerať po tisícikrát Popolušku, Perinbabu či Mrázika? Pokojne si zapni telku a stráv pri nej aj celý deň. Si jediným pánom ovládača.

7.Nemusíš variť, piecť

Ak nie si typ nadšenej gazdinky, ktorá sa nevie dočkať vypekania vianočných koláčikov a varenia vianočnej kapustnice, single Vianoce sú pre Teba ako stvorené. Čo si navaríš/napečieš to si aj zješ. Ak sa Ti variť nechce, môžeš sa ísť najesť k rodičom, určite Ťa neodmietnu.

foto: pexels.com

8.Môžeš flirtovať na vianočných večierkoch

Na vianočných večierkoch je vždy úplne iná atmosféra, ako na tých celoročných. Je o niečo čarovnejšia, magickejšia a ako stvorená na flirtovanie. A práve to si môžeš dovoliť, ak si single. Veď kto povedal, že práve na vianočnom večierku nemôžeš stretnúť niekoho rovnako single a rovnako úžasného ako si Ty?

cover foto: pexels.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating