single život

Sú ženy, ktoré zvládajú single život lepšie, iné zase trochu horšie. Niektoré sú z neho dokonca tak unavené a znechutené, že im to vôbec neprospieva. Ak sa nájdeš v nasledovných situáciách, aj ty sa môžeš zaradiť do tejto skupiny.

Ako určite sama tušíš, nie je to úplne správne. Single život by si si mala vedieť aj užiť a vychutnať, pretože len tak svetu ukážeš, že si spokojná sama so sebou a si pripravená na novú lásku. Ak ti budú tieto veci dobre známe, mala by si sa trochu zamyslieť nad tým, kde asi robíš chybu.

Robí ti problém pozerať na šťastné páry

Ak ťa zavolajú von kamošky, ktoré sú zadané, radšej sa vyhovoríš, že niečo máš, len aby si sa nepozerala na to, aké sú šťastné so svojimi polovičkami. Nemáš rada pocit, že si piate koleso na voze, a tak radšej tráviš večery doma pred telkou. Nerada chodíš von medzi ľudí, lebo vždy natrafíš na nejaké zamilované dvojice.

Neznášaš romantické filmy

Nepozeráš romantické filmy a nepočúvaš ani zamilované skladby, pretože sa pri nich cítiš ešte horšie. Tak ako pri predošlom bode, jednoducho sa nechceš pozerať na ľudí, ktorí sú šťastnejší ako ty. Možno si to nechceš priznať, ale v hĺbke duše im závidíš a rada by si mala taký vzťah aj ty.

Smutná žena prežíva emocionálne vyhorenie
zdroj: Unsplash/Dmitry Schemelev

Nerada chodíš na svadby

Ľudia v tvojom okolí sa ženia a vydávajú, no ty nerada chodíš na svadby z dvoch dôvodov. Prvým je, že nemáš s kým ísť a každý ťa bude ľutovať, že si bez partnera. Druhý dôvod je ten, že všade okolo je láska, na ktorú sa ty nerada pozeráš. Preto sa môže stať, že pozvania jednoducho odmietaš, aj keď ťa to trochu mrzí.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating