Instagram/nastjastasia

Sú určité veci, ktoré do vzťahu nepatria. Ak ho chceš mať dlhodobý, rozlúč sa s nimi, inak ťa čaká single život.

Týchto 7 vecí by si určite robiť nemala, tvoj partner to môže mať s tebou ťažké.

Mamičkovské správanie

Správanie, kedy sa vo vzťahu zmeníš na partnerovu matku, neznesie žiaden muž. Zobúdzanie, chystanie raňajok, obeda, všetko na 100 % poupratované a neustále otázky o tom, či mu chutilo a či si šikovná. Prosíme, vo vzťahu buď vždy sama sebou a pre nikoho sa nemeň – ani keby to vyžadoval.

Žiarlivosť

Hovorí sa, že kto nežiarli, nemiluje úprimne. Avšak, v dnešnej modernej dobe je žiarlivosť považovaná za nedôveru a neúctu. Ak partnerovi veríš, že sa nič nestane, nemáš ani dôvod podozrievať ho. Vo vzťahu so „stíhačkou“ nechce byť nikto.

Kontrolovanie

Kde si, kedy prídeš, chýbaš mi, čo tam robíš tak dlho, ty ma už nemiluješ, poď domov a tak ďalej. Pokiaľ tieto frázy používaš aj ty, mala by si pouvažovať, či je to správne. Chlap má slobodnú vôľu a môže byť vonku bez toho, aby sa ťa pýtal – nie je tvoj majetok.

Zakazovanie priateľov

Muži sú na kamarátov citliví. Ver nám, že si ťažko nájdeš dobrého a láskavého frajera, ak budeš známa tým, že svojej polovičke dokážeš zakázať aj priateľov. Buď partnera prijmeš takého, aký je so všetkým, alebo sa s ním môžeš rozlúčiť a ísť hľadať niekoho ďalšieho.

Stereotyp v posteli

Jedna poloha 2x do týždňa naozaj nestačí. Najmä v začiatkoch vzťahu by si mala byť aktívna a chcieť experimentovať. Ak pri tebe chlap zažije nudu v posteli, dlho to s tebou nevydrží. On potrebuje vzrušenie, každý mesiac niečo nové a rozhodne mu nestačí pomilovať sa 2x do týždňa.

Nevera

Je potrebné k šiestemu bodu niečo dodávať? Neveru vie odpustiť málokto, preto si dobre rozmysli, či to naozaj urobíš. Pokiaľ chceš mať dlhodobý vzťah, musíš sa aj ty „obetovať“ a spať len s mužom, ktorého si si vybrala. Ak sa ti viac páči s*x na jednu noc, zostaň single.

Klamstvá

Už dávno sa hovorí, že lož má krátke nohy. Niekomu, koho miluješ, neklam. Aj tak na to príde a potom ho pravda zabolí viac. Radšej mu hneď povedz pravdu, buď k nemu úprimná a aj keď ho to bude bolieť, o tebe bude mať dobrý obraz. Keď mu raz zaklameš, už pre neho nebudeš tá pravá a môže sa s tebou rozísť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating