Unsplash/Antonino Visalli

Leto beží šialene rýchlo. Ani sa nenazdáme a už tu budeme mať opäť zimu, počas ktorej si budeme hovoriť, ako nám teplo veľmi chýbalo a čo všetko sme chceli zažiť. Preto nestrácaj čas a uži si toto obdobie naplno. Vezmi svoju najlepšiu kamarátku a odškrtnite si z nášho zoznamu 7 vecí, ktoré by ste toto leto mohli ešte stihnúť!

Výlety po okolí

Peši, autom, vlakom, autobusom, … to je úplne jedno. Vezmite vaky na plecia a využite pekné počasie na to, aby ste si užili čo najviac čerstvého vzduchu a popritom spoznali nové miesta vo vašom okolí. Alebo aj také, ktoré máte rady či ste na nich nikdy neboli. Takého tripy budú plné spomienok.

Grill párty

Zorganizujte si grilovačku v partii najbližších priateľov. Iba vy, dobré jedlo, pohár vína a rádio v pozadí. Rozprávajte sa, jedzte, užite si teplý večer pod hviezdami. Toto inokedy nezažijete.

Nočná párty

Okej, aj nejaká nezabudnuteľná tanečná párty v klube či pod holým nebom musí byť. Kašlite na chalanov, ktorí sa vás snažia zbaliť a užite si to iba vy, baby. Smejte sa a tancujte tak, aby vás na druhý deň boleli hlasivky aj nohy.

Spoločná dovolenka

Ak vám to situácia dovolí, či už po finančnej stránke alebo kvôli aktuálnym opatreniam, vyrazte na dovolenku niekam mimo Slovenska. Pokojne aj na predĺžený víkend niekde v Európe.

Bude to mať úplne iný rozmer, ako jednodňový výlet u nás. Spoznáte nové miesto, na ktoré budete už navždy spomínať iba spoločne, novú kultúru, ale prehĺbi to aj vaše priateľstvo, keďže budete vedľa seba 24/7.

Spoločné športovanie

Nech to nie je iba o zábave, spravte niečo aj pre svoje zdravie a postavičky. Bicykel, korčule, plávanie, večerný beh, … využite teplé počasie na pohyb vonku, pri ktorom môžete klebetiť toľko, koľko budú vaše ústa ešte vládať.

Pyžamová párty

Spravte si počas víkendu babský večer. Ideálne pyžamovú párty presne takú, akú ste vždy chceli – pohodlné oblečenie, objednaná pizza, vlastnoručne namiešaný drink a filmový maratón. Občas sú tieto lazy víkendy oveľa lepšie, ako behanie po meste.

Dobrý skutok

Keď si užijete vy, bolo by dobré myslieť aj na ostatných a spojiť príjemné s užitočným. Nájdite si činnosti, vďaka ktorým môžete pomôcť aj niekomu inému. Ponúknite sa staršej susede, že jej pôjdete nakúpiť, choďte venčiť psíkov z útulku, vypracte si skrine a oblečenie, ktoré nechcete, darujte, … je toho tak veľa, z čoho by ste mohli mať spokojné svedomie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife