Ešte stále nie je príliš neskoro na to, aby si začala plánovať letný útek. Keď si začneš užívať leto, občas zabudneš na to, že čas letí rýchlejšie ako inokedy predtým. Až kým… Si neuvedomíš, že koniec leta je tu o chvíľu a ty si ešte stále nikde nebola.

Stále ti ale skoro polovica ostáva, preto neváhaj a nechaj sa inšpirovať našimi naozaj rýchlymi spôsobmi, ako si naplánuješ posledný výlet pred koncom leta.

1.Ubytovanie je základ

Plánovanie ciest je teraz oveľa jednoduchšie ako kedykoľvek predtým, a to vďaka tvojmu telefónu. Existujú totiž rôzne aplikácie, ktoré ti ponúkajú lacné ubytovanie a grátis je rýchle bookovanie. Patria k ním napríklad Airbnb alebo Hotel tonight. 

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com

2.Výber miesta na poslednú chvíľu

Triky ako čo najrýchlejšie zohnať ubytovanie sme ti ukázali, no ty sa nevieš rozhodnúť, či pôjdeš na Maltu alebo do Grécka? S webovou stránkou Skyscanner sa nemusíš báť, že si vyberieš zle. Ponúka totiž najlacnejšie destinácie v dátume, ktorý si vyberieš.

3. Neboj sa vyraziť sama

Ak ťa už nebaví dohadovanie s kamarátkou, kde si tento rok užijete posledné dni leta, neváhaj a začni si plánovať dovolenku sama. Nie je na tom nič zlé a v dnešnej dobe, je cestovanie osamote aj veľmi populárne. Možno na dovolenke v Grécku nájdeš toho pravého a budeš jej môcť rozprávať o čo prišla. 

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com

4. Čo tak road trip?

Neexistuje nič krajšie ako spoznávanie nových miest. Ak sa tvoja kamarátka nevie rozhodnúť, či je Grécko dobrý nápad, rozhodne jej navrhni road trip. Okrem iného naň môžete ísť viacerí. Naplánovať si trasu a miesta, ktoré nájdete je veľmi jednoduché, stačí ti k tomu mapa. Ver, či never, na takýchto tripoch zažiješ a spoznáš najviac.

5. Túlavé topánky po Slovensku

Čaro a krásy nášho malebného Slovenska sú a aj vždy budú na nezaplatenie. Občas ťa očarí viac ako ktorákoľvek destinácia, ktorú si nájdeš na mape alebo google. Výhodou je nie len to, že sa nemusíš trápiť jazykom, ale aj to, že na cestovanie po Slovensku neminieš veľa peňazí, takže šťastná ostane aj tvoja peňaženka.

zdroj: elitedaily.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.