Pexels/Jonathan Borba
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Milovanie v aute je zážitok, na ktorý sa nedá nahovoriť hocikto. Rozhodne to však stojí za to, aby si to každý vyskúšal aspoň raz za život.

S našimi tipmi to zvládneš bez nebezpečenstva, ktoré bez kvalitnej prípravy môže nastať.

Najlepší čas na milovanie je podvečer až večer

Je to logické. Asi netúžiš po tom, aby ťa niekto s partnerom videl, ako si to rozdávate na parkovisku pri sídlisku za bieleho dňa. Pre intimitu a súkromie sa vyberte večer previesť niekam, kde budete úplne sami. Nebudeš sa tak hanbiť a ani mať strach z toho, že vás niekto objaví.

Auto musí byť zaparkované

Samozrejme, bez toho to nejde. To, že musí auto stáť, platí aj vtedy, kebyže chceš partnera uspokojovať rukou. Nerob to počas jazdy, pretože ho môžeš vyviesť z miery a ľahko môže dôjsť k nehode. Potom by ste mohli ísť akurát tak na pohotovosť, nie sa milovať.

Pôjde vám to lepšie, keď budú sedačky sklopené

Hoci vo filmoch môžeš vidieť, že to ide ľahko aj na predných sedačkách, je lepšie, ak sú aspoň sklopené. Pokiaľ to nepôjde ani tak, môžete sa presunúť na zadné sedačky alebo do kufra auta. Ten je predsa o čosi väčší, než predok.

Pokiaľ chceš romantiku, vyber lokalitu s výhľadom na hviezdy

Tento bod by si mala mať na starosti ty, hoci sa chce milovať v aute tvoj partner. Aby si si to užila dvakrát viac, vyber odľahlé miesto, odkiaľ sa dajú pozorovať hviezdy. Najmä teraz v auguste máš super príležitosť sledovať padajúce hviezdy, ktoré tomu pridajú viac romantiky.

Na milovanie v aute si obleč sukňu

Tvoj partner bude mať k tebe lepší prístup a aj pre teba to bude pohodlnejšie. Nebudeš sa musieť vyzliekať celá, len nadvihneš sukňu alebo šaty. Silonky sú taktiež zbytočné, po ceste v aute sa dá zakúriť, ak by ti náhodou bola zima.

V každom prípade maj po ruke deku

Hlavne vtedy, ak sa naozaj rozhodnete pre kufor. Je dosť nepohodlný, preto sa oplatí mať po ruke deku. Taktiež je skvelá najmä v chladných večeroch alebo vtedy, keď nechceš, aby ťa niekto videl. Stačí si ju obmotať okolo seba.

Nezabudni na tematické pesničky

Každé moderné auto má možnosť pripojenia USB. Deň predtým si stiahni nejaké „vášnivé pesničky“, o ktorých si myslíš, že by vás navnadili, doplnili atmosféru a nebolo by v aute ticho. Môžeš zvoliť jemné a pomalé tempo, no taktiež môžeš vybrať niečo hlučnejšie, čo prebije vaše vzdychy.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating