Možno je názov tohto článku trochu pritiahnutý za uši, no naozaj existuje formula, vďaka ktorej ťa budú muži milovať. Pretože dobré vzťahy sa nerodia len tak na strome a treba na nich pracovať. Ak stále zúfaš a obávaš sa, že nikdy nenájdeš toho pravého, možno ti pomôže týchto pár bodov, ktoré ti ukážu, ako si získať mužské srdce.

1. Obdiv

Daj mužovi najavo ako ho vnímaš. Nechaj plynúť svoju ženskosť a zároveň obdivuj jeho mužnosť. Jeho schopnosť ostať pokojný aj pod tlakom. To, že ho len tak hocičo nerozplače. To, že ti dokáže pomôcť otvoriť zaváraninu, či preniesť nábytok. Ukáž mu, že obdivuješ to, kým je.

2. Prijatie

Neber svojho muža ako niekoho, koho musíš vylepšiť. Nesnaž sa zmeniť jeho štýl obliekania, nehovor mu, s kým sa má baviť a čo má robiť.  Ak to nedokážeš, tak sa posuň ďalej. Každý muž si zaslúži, aby ho žena vnímala a mala rada preto, aký je.

3. Vďačnosť

Túžbou muža je poskytnúť ti dve veci: chce ťa ochrániť a postarať sa o teba. Tak mu nemaj za zlé, že sa niekedy príliš strachuje. Nemaj mu za zlé, že v práci trávi hodiny času len preto, aby ťa zabezpečil. Jediné, čo za to chce je vďačnosť. Pretože všetko, čo robí, robí pre teba a nemusí to robiť.

4. Starostlivosť

Muži prinášajú do vzťahu jedno, ženy zas iné. No každá žena by sa mala vedieť o svojho partnera postarať a ukázať mu, že to má v sebe. Nemôžeš očakávať, že len jeden z vás bude do vzťahu prispievať. Každý musí dávať rovnako ako aj prijímať. A neber to zle, nehovorím o tom, že sa máš nechať vydržiavať a on ma zarábať, to vôbec nie. Jednoducho muž rád vidí ženu, ktorá sa dokáže postarať, napríklad aj o ich budúce spoločné dieťa.

5. Bezprostrednosť

Muži milujú spontánne ženy. A neznášajú, ak žena vytvára konflikty, ktoré sú neriešiteľné. Taktiež nemajú radi, keď sa ich žena cíti nešťastná, pretože to berú za svoje osobné zlyhanie. A presne od takej ženy sa budú radšej vzďaľovať.

6. Dôveryhodnosť

A.K.A. opak žiarlivosti. Ak máš stráviť s človekom celý život, musíš mu veriť. Musíš sa vedieť spoľahnúť, že jeho kroky povedú len tým smerom, ktorým ti neublíži. Muž potrebuje cítiť, že sa na teba môže spoľahnúť, a že mu budeš „kryť chrbát“, keď to bude nevyhnutné.

7. Nezávislosť

Na jednej strane potrebuje cítiť bezpečie a pohodlie domova, na druhej je však jeho sloboda neohroziteľná. Teda tak to aspoň cíti. Preto sa nesnaž pristrihnúť mu krídla a dôveruj, že svoj voľný čas využije efektívne.

8. Okúzlenie

Ďalším bodom je, aby si mu ukázala, čo sa v tebe skrýva. Verím, že každá žena je úžasná, keď sa snaží byť dobrým človekom. A chlap si to uvedomuje, preto si nikdy nedovolí nechať takú ženu ísť.

9. Spriaznená duša

Ak mu poskytneš všetko vyššie spomenuté je dosť pravdepodobné, že nadobudne pocit, že si jeho spriaznenou dušou, pretože ho chápeš a presne vieš, čo potrebuje.

 

Zdroj: yourtango.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.