Instagram/allisonbickerstaff

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Mať rande v dnešnej dobe je omnoho ťažšie, než to bolo v minulosti. Musíš byť záhadnou, no na druhej strane máš byť aj otvorenou a komunikatívnou. Taktiež by si mala vyzerať perfektne, no nemala by si pri zrkadle stráviť hodiny.

Týchto 7 základných chýb robí určite každá žena. Pozorne čítaj a na ďalšom rande sa im vyhni.

Robíš z rande vedu

Chápeme, že ak si dlho na rande nebola, je to pre teba udalosť. Avšak, nepovažuj rande za stredobod vesmíru. Buď dopadne dobre a následne bude ďalšie, alebo nedopadne najlepšie a tak to skúsiš s niekým iným. Tak to vo svete chodí.

Máš oblečené veľmi vyzývavé šaty/tričko

Hoci chceš muža zaujať a vyzerať čo najkrajšie, na prvé rande sa vyzývavé oblečenie nehodí. Skôr by si mala zaujať rozumom a názormi, než svojimi prednosťami. Zvoľ decentné oblečenie, ktoré ale u muža spustí premýšľanie, akú máš na sebe spodnú bielizeň.

Objednáš si len šalát a čistú vodu

Týmto jedlom muža rozhodne neohúriš. Chlapi milujú ženy, ktoré sa vedia poriadne najesť a kalórií sa neboja. Na rande si objednaj cestoviny, pizzu, mäso s prílohou alebo steak. Všetko bude lepšie, než obyčajný šalát zo samej zeleniny a čistá voda.

Pri rozhovore nepustíš partnera k slovu

Je obdivuhodné, že vieš o sebe tak pútavo rozprávať, avšak na rande ste dvaja. V rozprávaní by ste sa mali striedať – preto sa to volá dialóg. Pokiaľ by si moc dlho viedla monológ, tvoj partner by sa mohol zľaknúť.

Nad všetkým ohŕňaš nos

Tváriš sa ako najväčšia „queen“ a všetko je podľa teba zlé. Nemajú vkus na výzdobu, pitie tu nechutí tak dobre, jedlo je fádne a bez soli, osvetlenie mali umiestniť inak, a tak ďalej. Nesúď a neporovnávaj. Len si daný okamih vychutnávaj. Ak sa ti na rande nebude páčiť, ďalšie už nemusí byť.

Rozprávaš afektovane

Ako sa vždy hovorí, buď sama sebou. Rozumieme, že ak je to prvé rande, chceš urobiť čo najlepší dojem. No tým, že sa budeš hrať na niekoho iného, si to pokazíš do budúcnosti. Buď pred partnerom úprimná.

Brániš sa bozku

Nie, naozaj nemusíš čakať do tretieho rande na to, aby si mu „dovolila“ pobozkať ťa. Ak na teba urobil dojem a páči sa ti, pokojne ho pobozkaj a nestráň sa tomu. Pokiaľ ti dá najavo záujem, nemusíš sa báť toho, že by si niečo pokazila.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating