Instagram/milakunism, Instagram/emmastone

Dokážeš si dnes ešte predstaviť život bez sociálnych sietí? Nedávny výpadok nám otvoril oči v tom, že mnoho ľudí je na Facebooku či Instagrame závislých viac, než si dokážu priznať. Určite by si čakala, že bez mobilu v ruke nedokážu vydržať najmä známe tváre svetového šoubiznisu.

Pri niektorých to tak, samozrejme, je, no nájde sa aj dosť výnimiek. Portál The Things predstavil svetových hercov a herečky, ktorí si na instagramovej sláve veľmi nezakladajú. Ich oficiálne profily by si hľadala len márne. Ak aj natrafíš na nejaký s ich menom, poväčšine ide len o fanúšikovské stránky s fotkami hviezd.

Pri niektorých celebritách ťa prekvapia najmä dôvody, prečo sa rozhodli držať mimo výslnia sociálnych sietí.

Jennifer Lawrence

31-ročná herečka by mala na svojom profile určite milióny sledovateľov. Prezradila o sebe, že nie je fanúšikom sociálnych sietí a aj keď chápe, prečo ich iní ľudia majú radi, nie je to nič pre ňu. Využívanie technológií nie je jej silná stránka a ledva stíha vybaviť všetky pracovné maily, ktoré potrebuje.

Momentálne Jennifer nosí pod srdcom svoje prvé dieťatko, takže aj o jeho narodení nás nebude informovať ona sama, ale radostnú správu sa dozvieme len sprostredkovane.

Emma Stone

32-ročná herečka naposledy zažiarila vo filme Cruella, ale ani to ju nepresvedčilo k tomu, aby začala používať sociálne siete. Má na ne podobný názor ako Jennifer. Nemyslí si, že je to pre ňu vhodné a nevidí v nich žiadne pozitívum. Mala by pocit, že je neustále kontrolovaná.

Brad Pitt

57-ročný herec a lámač ženských sŕdc zatiaľ tiež nepodľahol tlaku sociálnych sietí. Tvrdí, že momentálne to nie je nič pre neho a určite to nie je v zozname jeho úloh, ktoré plánuje urobiť. Zároveň ale dodal, že nikdy nehovor nikdy. Čoskoro tak možno svoj názor zmení.

Kristen Stewart

31-ročná herečka sa v posledných mesiacoch venovala natáčaniu filmu Spencer, ktorý bude o živote princeznej Diany. O detailoch ale neinformovala na svojom profile, keďže žiadny nemá. Po jej hereckom úspechu vo filmoch Twilight jej sláva raketovo vzrástla a vedel o nej každý. O to viac sa Kristen snažila strážiť si svoje súkromie a nemyslí si, že by boli sociálne siete pre ňu to pravé.

Daniel Radcliffe

32-ročného herca budeme navždy považovať za Harryho Pottera. Táto herecká rola sa postarala o jeho slávu do konca života. Aj to je jeden z dôvodov, prečo sa necíti dobre na sociálnych sieťach. Myslí si, že by ho to celé pohltilo a nemal by mentálnu silu neustále sa k platformám pripájať. 

Mila Kunis

38-ročnú herečku môžeš vidieť na sociálnych sieťach jej manžela Ashtona Kutchera, ale vlastný profil nemá. Váži si svoje súkromie a v sociálnych sieťach vidí viac negativity než prínosu. Nepáči sa jej myšlienka, že by svoj život mala zdokumentovať a ukazovať cudzím ľuďom.

Emily Blunt

38-ročná herečka verí v to, že sociálne siete zmenili tento svet a radšej uprednostní interakciu so skutočnými fanúšikmi než s tými virtuálnymi. Oveľa radšej by bola, aby si ľudia pozreli nejaký film, v ktorom hrá a podľa toho sa rozhodli, či sa im to páči alebo nie.

Zdroj: The Things

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife