Kým niektoré celebrity si potrpia na to, aby boli za každých okolností dokonalé od hlavy až po päty, iným zase neprekáža ani fakt, že sa denne neosprchujú. Je ťažké uveriť tomu, že práve hovoríme o úspešnej hereckej dvojici – manželoch Mile Kunis a Ashtonovi Kutcherovi, ktorí svoje hygienické (ne)návyky prezradili v najnovšom podcaste Armchair Expert.

V rozhovore, ktorý moderuje ich kolega, taktiež herec Dax Shepard, o sebe prezradili zrejme viac, ako by fanúšikovia chceli vedieť.

37-ročná kráska, ktorá pochádza z Ukrajiny, totiž prezradila, že sa ako dieťa často neumývala, keďže žili v ťažkých podmienkach a nemali prístup k teplej vode.

I keď si už teraz môže dovoliť púšťať horúcu sprchu od rána do večera, nerobí to. A dokonca už od narodenia nekúpe každý deň ani ich 2 deti – 6-ročnú dcérku Wyatt Isabelle a 4-ročného syna, ktorý dostal meno Dimitri Portwood. Mnohých rodičov pohoršili vyjadrením, že ak na ich deťoch nevidia špinu, je umývanie zbytočné.

Fešák Ashton sa pridal v tomto štýle života k manželke a denne si umýva iba rozkrok a podpazušie. Ak má v daný deň tréning, opláchne si tvár, aby zo seba zmyl slaný pot. Mila si síce tvár umýva vodou 2x denne, ale čo sa týka ostatných častí tela, venuje sa len záhybom a prsiam.

Toto ich priznanie poriadne pobúrilo verejnosť. Kým niektorí ich označujú za nechutných a nehygienických, iní ich zase podporujú. Potom je tu aj skupina, ktorá dáva dôraz na fakty, na ktoré zrejme celebritní rodičia zabúdajú – špinu nemusí byť vždy vidieť.

A čo ty? Si za každodennú hygienu alebo nie?

Zdroj: armchairexpertpod.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.