Žena je single po tridsiatke

Láska kvitne v každom veku, preto sa nemusíš trápiť tým, že si single aj po tridsiatke. Určite sa stretávaš s nechápavými pohľadmi a „zaručenými radami“, ako si niekoho nájsť. Možno už máš toho všetkého po krk a nevieš, ako sa vyrovnať s tým, že si stále slobodná.

Každá žena sa s tým vysporiada po svojom, pretože na každú z nás platí niečo iné. Ak chceš byť šťastná a spokojná aj bez chlapa, mala by si sa zamerať na týchto 6 vecí. Sú mimoriadne dôležité a ak ich budeš ignorovať, veľmi ľahko upadneš do beznádeje a falošných predstáv, čo by bolo keby.

Pracuj na vzťahu so sebou

Ide o jedno z najväčších klišé, no ak naozaj nebudeš vedieť vychádzať sama so sebou, bude to pre teba veľmi ťažké. Ak zlepšíš svoje sebavedomie, budeš vyžarovať spokojnosť, a tak si ľahšie niekoho nájdeš, pretože chlapov zaujmeš hneď na prvý pohľad. Ide o taký začarovaný kolobeh.

Mala by si napríklad pracovať aj na svojich strachoch, o ktorých sme písali v predošlom článku a ktoré pociťuje takmer každá jedna z nás.

Sebavedomá žena na ulici
zdroj: Pexels/Enrique Hoyos

Kvalita priateľov je dôležitá

Ak nemáš po svojom boku milovaného človeka, mala by si do svojho života pustiť aspoň priateľov. Kvalita je v tomto prípade dôležitejšia ako kvantita, pretože vzácnejší sú tí, na ktorých sa môžeš spoľahnúť aj o druhej v noci, nie tí, ktorí ťa nechajú kedykoľvek v štichu.

Nikdy ale nechci od svojich blízkych, aby ťa uprednostňovali pred ich vzťahmi len preto, že si ty sama.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating