Photo by Brooke Cagle from Unsplash

Prečo si mnohé ženy myslia, že ak sú single, ich život skončil a nemá žiadny zmysel? Opak je často pravdou, pretože práve v čase, keď si nezadaná, môžeš doslova všetko. 

Tak to využi. Čas letí naozaj rýchlo a ty sa o chvíľu spamätáš, že si to premárnila a neurobila vôbec nič. Preto rob všetko, čo len chceš a neboj sa vyskúšať veci z nášho zoznamu.

Bývaj sama

Neboj sa toho. Predstav si, že si upraceš kedy chceš, navaríš, kedy chceš a nikto ťa nebude nijak otravovať. Vďaka tomu sa ale naučíš aj väčšej samostatnosti. Ak by ti bolo smutno, môžeš si napríklad zadovážiť psíka alebo mačičku.

Cestuj

Možno si to teraz nevieš predstaviť, ale prečítaj si náš článok o výhodách cestovania osamote. Nebudeš sa musieť nikomu prispôsobovať, pôjdeš na miesta, kam chceš ísť ty a zdržíš sa tam tak dlho, ako budeš chcieť. A navyše spoznáš nových ľudí a nové kultúry.

Choď s kamoškami na výlet

Ak je žena vo vzťahu, na babskú jazdu si možno nenájde čas tak často, ako by chcela. Ty máš teraz času dostatok a navyše sa nemusíš nikomu hlásiť, čo robíš a kde sa nachádzaš. Urobte si babský večer ako za starých čias.

Vezmi na rande samu seba

Dávajú v kine film, ktorý by si si chcela pozrieť, no nemáš s kým ísť? Tak sa zober a choď sama, dnes to už nie je žiadnou hanbou. Takisto choď sama na obed alebo večeru, do divadla, na prechádzku, kamkoľvek ti napadne. Aj ty sama si predsa zaslúžiš nejakú odmenu a takéto „rande“ je priam ideálne.

Venuj sa svojim koníčkom

Doteraz si sa sťažovala, že nemáš čas na čítanie, sledovanie seriálov, športovanie, turistiku alebo na akýkoľvek iný koníček? Tak konečne nastal čas, aby si všetko dobehla a môžeš dokonca objaviť aj niečo nové.

Pracuj na sebe

Kedy, keď nie teraz? Či už je to práca na tvojej postave, alebo osobnostný rozvoj. Ide o veľmi dôležitú oblasť, ktorú by si nemala v žiadnom prípade zo svojho života vynechávať a práve teraz by si sa jej mala venovať ešte viac. Choď na kurz, na ktorý si dlho chcela ísť. Kúp si permanentku a chodievaj do fitka. Začni sa učiť cudzí jazyk, ktorý máš rada. Možností je tak veľa.

Rob to, čo ťa baví

Momentálne nie si na nikoho odkázaná a si sama sebe paňou. Vyberaj si preto tie činnosti, ktoré ťa naozaj bavia, nie tie, ktorými si chcela niekomu urobiť len radosť. Musíš sa jednoducho naučiť vychádzať sama so sebou a uvidíš, že toto obdobie napokon budeš považovať za jedno z najkrajších.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife