Randenie pre introvertov

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ja viem, je to ťažké. Chystáš sa na rande, prichádza čas vášho stretnutia, no najradšej by si to zrušila. Si introvert a randenie je pre teba extrémne ťažké. 

Bolí ťa brucho, máš črevné problémy, zvraciaš, potia sa ti dlane alebo možno aj celé telo a od toho stresu už ani nevidíš. Chodiť na rande, keď si introvert a neznášaš zoznamovanie s niekým novým, je veľmi ťažké. Síce sa to možno nedá celkom odbúrať, no dá sa s tým pracovať a trochu to potlačiť.

Alebo sa chceš stať extrovertom, aby bolo razom všetko jednoduchšie? TU nájdeš niekoľko rád, ako na to. Dávaj však pozor, aby to na teba nebolo príliš. Každý má predsa inú povahu a práve na teba tieto tipy nemusia zafungovať.

Randenie
zdroj: Pexels/ROMAN ODINTSOV

Ako na randenie, keď si introvert?

Predpríprava

Možno nie si až taká detailistka, no zrejme je čas zmeniť to. Introvert by si mal pred rande spísať niekoľko bodov, ktoré mu počas stretnutia pomôžu s tým, akým smerom by sa mala uberať konverzácia. Je totiž možné, že keď máš stres, zabudneš aj to, čo si chcela povedať a potom z toho bude jeden veľký trapas.

Možno si jednotlivé body spíš do telefónu a sem-tam sa doň pozri, aby si vedela, čo sa ho pýtať. A samozrejme, že pred odchodom sa dôkladne preskúšaj. Aby si vedela, čo si si vlastne do tých „ťahákov“ zapísala.

Prvé rande
zdroj: Pexels/Jeswin Thomas

Vhodné miesto

Je dôležité, aby si sa na mieste stretnutia cítila vo svojej koži. Skús preto svojho potenciálneho partnera nalákať na miesto, kde to dobre poznáš. Aby si v tom mala akúsi istotu. Nevrhaj sa hneď na niečo nové. Môže sa stať, že budeš roztržitá z miesta, aj z chlapa pred tebou. A to by mohlo skončiť úplnou katastrofou.

Pokračovanie článkov nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife