Photo by Artem Kovalev on Unsplash

Každá žena túži po láske, po tom, že sa raz v budúcnosti bude môcť o niekoho oprieť. Možno si teraz single, je ti dobre a tvrdíš, že chlapa nepotrebuješ, no v kútiku duše vieš, že byť sama navždy nechceš. Avšak na vzťahu sa podieľajú dvaja, a ak máš problém s niektorými nasledujúcimi bodmi, môže sa stať, že nakoniec budeš single aj vtedy, keď to už chcieť nebudeš. 

Vyberavosť

Ten je nízky, tamten má iné záľuby, tento je holohlavý, a ten ďalší má nudnú prácu. Ak máš problém s tým, že súdiš chlapov skôr, ako ich naozaj spoznáš, bude pre teba ťažké nájsť pána „dokonalého“. Pretože taký vlastne ani neexistuje! Nemôžeš sa správať akoby si bola najdokonalejšia na svete, ktorá hľadá perfektnú zhodu, len aby to vopred vyzeralo dobre. Roky budeš hľadať a rozchádzať sa, kým si uvedomíš, že šťastie v láske je úplne o niečom inom.

Zlá skúsenosť

Mať ťažké srdce na mužov po nešťastnom vzťahu z minulosti ti tiež v láske nepomôže. Najmä, ak už prešla dlhá doba a ty si sa s tým stále nevyrovnala. Najprv musíš začať u seba, odpustiť, zabudnúť a uvedomiť si, že nemôžeš hádzať všetkých mužov do jedného vreca. Ak raz nedáš tomu milému nápadnikovi  jeho šancu, nezistíš aké krásne a iné v porovnaní a minulosťou to môže byť.

Nevieš robiť kompromisy

Vedieť robiť kompromisy je jedným zo základov spokojného vzťahu. Ak žiješ s tým, že všetko musí byť len po tvojom a nevieš si predstaviť, že by si aj ty musela niekomu ustúpiť, nie si vhodný typ do páru. Avšak všetko sa dá časom naučiť, hlavne, ak raz budeš niekoho skutočne milovať.

Prílišná žiarlivosť

Žiarliť na človeka, ktorého miluješ je úplne normálne. Avšak hranica medzi zdravým žiarlením a tým prehnaným býva niekedy tenká. Vidieť v každej žene, ktorá sa objaví v jeho blízkosti milenku a robiť žiarlivostné scény na pravidelnej báze spôsobí len to, že každý normálny muž od teba rýchlo utečie. Ak nemáš skutočný dôvod na žiarlenie, nauč sa mu dôverovať.

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating