Pravá láska alebo letný flirt

Leto je ideálnym časom na nové zážitky, dobrodružstvá a romantiku. Ale aký bude tvoj letný románik? Odpovedz na nasledujúce otázky a zisti, či do tvojho života vstúpi pravá láska alebo si užiješ iba flirt.

Ako si predstavuješ ideálne letné rande?

Druhé rande Pexels/Jonathan Borba

Ako často myslíš na budúcnosť s niekým, koho práve spoznáš?

Ako reaguješ, keď ti niekto vyzná lásku po krátkej známosti?

Pravá láska je dokonalá Unsplash/Jonathan Borba

Čo je pre teba pri letnom romániku najdôležitejšie?

Ako by si opísala letnú lásku?

Randenie doma Pexels/KoolShooters

Aké sú tvoje plány po skončení leta?

Pravá láska Pexels/itsmeseher

Ako by si reagovala, keby si zistila, že tvoj "letný partner" žije ďaleko od teba?

Ako sa cítiš po skončení letného romániku?

Vzťah s partnerom z inej kultúry Pexels/Taryn Elliott

Stretneš v lete pravú lásku alebo zažiješ letný flirt? Prezradí ti to pár otázok
PRAVÁ LÁSKA
Leto ti pravdepodobne prinesie niečo hlboké a významné. Si pripravená na vážny vzťah a hľadáš niekoho, s kým by si mohla zdieľať budúcnosť. Tvoje romantické zážitky budú plné lásky a emocionálnej blízkosti.
MOŽNO Z TOHO BUDE LÁSKA
Tvoj letný románik môže začať ako dobrodružstvo, ale má potenciál premeniť sa na niečo viac. Si otvorená novým zážitkom a nebojíš sa skúmať možnosti. Možno práve tento letný flirt sa premení na vážny vzťah.
INTENZÍVNY FLIRT
Letný flirt pre teba znamená intenzívnu a vášnivú skúsenosť, ale bez záväzkov. Si pripravená užívať si prítomný okamih a nekladieš si veľké nádeje na budúcnosť. Tvoje letné zážitky budú krátke, ale "sladké".
ZÁBABA A SLOBODA
Pre teba je leto časom zábavy a bezstarostnosti. Nehľadáš nič vážne, chceš si len užiť slnečné dni a dobrodružstvá. Letný flirt bude pre teba príjemným spestrením, ale nebudeš sa chcieť viazať. Ešte pre teba asi nenastal ten správny čas.

Bez ohľadu na výsledok, leto je skvelý čas na nové zážitky a spoznávanie nových ľudí. Nech už ťa čaká čokoľvek, užívaj si každý okamih a buď otvorená všetkým možnostiam, ktoré leto prináša. A ktovie, možno ťa konečne stretne aj pravá láska. TAKTO vyzerá.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy