Ženy s kilami navyše

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Nedôvera v záujem muža

Ak už sa náhodou nájde nejaký muž, ktorý prejaví záujem, hneď ho začnú podozrievať, že to nemyslí vážne a je len ďalším v poradí, ktorý si z nich chce vystreliť. Ak má žena nízke sebavedomie, nedokáže (a nechce) si priznať, že o ňu niekto môže mať reálny záujem. Ide o začarovaný kruh, v ktorom si samy bránime v tom, aby sme našli lásku svojho života.

Problémy s výberom outfitu

Ženy s kilami navyše majú, samozrejme, problémy aj pri obliekaní. Keďže si na seba nemôžu obliecť čokoľvek ako ženy s veľkosťou S či M, pred skriňou dokážu stráviť poriadne dlhý čas. Niekedy to ale aj tak dopadne tak, že s výsledkom nie sú spokojné.

Pochybnosti pri výbere jedla

Ak má rande prebiehať v reštaurácii, obavy sa môžu objaviť aj pri objednávaní. Na jednej strane sa chcú ženy dobre najesť, no nechcú si hneď objednať veľkú porciu, aby neupriamovali pozornosť na svoj apetít. Ak by si mali objednať šalát, necítili by sa možno tak komfortne a koniec-koncov ani sýto, čo by mohlo spôsobiť ich ďalšie podráždenie.

Porovnávanie s ostatnými ženami

Takmer všetky ženy majú tendenciu porovnávať sa s ostatnými. U žien s kilami navyše to platí dvojnásobne. Závidia (aj v dobrom) chudším ženám, ktoré nemajú všetky vyššie zmienené problémy. Kvôli tomu sa cítia zle, menejcenne a zase sa dostávajú do kolotoča, z ktorého je ťažké dostať sa von. Pritom nemôžu vedieť, čím si v skutočnosti dané ženy prechádzajú a či nie je všetko dokonalé len naoko.

Ak aj ty patríš k ženám, ktoré nenosia veľkosť XS až M, mala by si vedieť, že takýto pohľad na svet je nesprávny. Začni pracovať na tom, aby si si vybudovala zdravý vzťah so svojím telom a aj psychikou. Daj mužom šancu, aby spoznali tvoje pravé ja a neuzatváraj sa do seba. Dopraj si trochu šťastia. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating