Ženy s kilami navyše

Ženy s kilami navyše nemávajú problémy len so samotnou postavou, svojou psychikou alebo chudnutím. Niekoľkým prekážkam sú vystavené aj počas randenia a hľadania svojho dokonalého partnera. Dôvodom je predovšetkým ich hlava, nižšie sebavedomie alebo strach. O tom všetkom si povieme v nasledovných bodoch. 

Nezáleží na tom, či má žena 5, 10, 20 alebo viac kíl navyše. Dôležité je, ako sa ona sama cíti vo svojom tele. Pokiaľ so sebou nie je spokojná, môže to mať negatívny dopad aj na spomínané randenie a spoznávanie nových mužov. Najčastejšie môžeme pozorovať týchto 6 problémov.

Strach z odmietnutia

Ak má žena nízke sebavedomie a rovnako nízku mienku o sebe samej, bude musieť čeliť strachu z odmietnutia. Keďže si o sebe myslíme, že nie sme dosť dobré, automaticky si myslíme, že nás všetci odmietnu alebo si nás ani nevšimnú. Veľakrát sa preto randeniu aj vyhýbame, pretože strach je silnejší než radosť a nadšenie z nového stretnutia.

Žena s kilami navyše
zdroj: Pexels/Mikhail Nilov

Uspokojenie s podpriemerom

Nižšie sebavedomie má za následok aj to, že ženy, ktoré nemajú miery 90-60-90, majú tendenciu uspokojiť sa s kýmkoľvek a s čímkoľvek. Aj keď ide o podpriemerného muža, s ktorým ich nečaká taký šťastný a krásny život, ako si predstavovali.

Nízka mienka ich presviedča o tom, že nemajú nárok alebo právo na pána dokonalého a typ muža, ktorý ich priťahuje. Často preto kývnu na pozvanie aj od muža, ktorý sa im nepáči. V tomto prípade sa riadia pravidlom, že lepší nejaký muž ako žiadny.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating