Pexels/Polina Zimmerman

Mať vzťah je niekedy komplikované a vyčerpávajúce. Najmä vtedy, keď vieš, že ťa priatelia tvojho partnera nemajú radi. Ak sa do toho pridá aj rodina, stane sa z každej návštevy stresujúci deň a na psychike ti to tiež nepridá.

Tieto znaky ti prezradia, že to tak naozaj je a mala by si s tým niečo robiť.

Tvoj partner nechce, aby ste s nimi chodili von

Nie je to tak, že by ťa tvoj frajer chcel oberať o stretnutia s nimi, jednoducho cíti, že by to nedopadlo dobre. Môže ťa to frustrovať, môžeš byť smutná z toho, že s nim chodí sám a ty nevieš prečo…no ak on vie, že ťa nemajú radi, nechce ťa vystavovať riziku.

Pri stretnutí sa nebavia s tebou, len s tvojím partnerom

Keď už k stretnutiu dôjde, nebudú sa s tebou rozprávať, pretože ťa nemajú radi. Budú ťa vnímať, no hovoriť budú len s tvojím priateľom. Tak ti dajú najavo, že pre nich nie si dôležitá.

Partner ti nikdy úprimne nepovie, aký majú na teba názor

Ak tvoj priateľ vie, že ťa nemajú v láske, nikdy ti to neprezradí. Nechce zraniť tvoje city a tak sa bude snažiť téme vyhýbať. Keď sa opýtaš, či ťa vnímajú dobre, nebude mať inú možnosť, než ti odpovedať. Avšak, niečo si vymyslí,  priame „áno“ a „nie“ od neho nebudeš počuť.

Pri stretnutí ti dávajú najavo, že nie si pre tvojho frajera dosť dobrá

Ak ťa nemajú radi, pri stretnutí sa s tebou nebudú baviť, budú si z teba robiť žarty, nepriamo ťa budú urážať a stále vyťahovať bývalé priateľky tvojho frajera. Vtedy vieš, že si o tebe myslia, že nie si pre neho dosť dobrá a chceli by, aby bol s niekým iným.

Nikdy si nepíšete na meniny a na narodeniny

Ty to aj môžeš urobiť, no tvoja správa zostane zobrazená, alebo ani neprečítaná. Oni to nepokladajú za dôležité, pretože ťa nemajú radi. Tento znak nemusí byť vždy pravdivý, pretože niekedy sa môže stať, že má človek len veľa práce. Ak sa to však opakuje, môžeš si tým byť istá.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating