Instagram/lysraynephotography

Koľkokrát sa ti stalo, že z veľkej lásky bola neskôr nenávisť a ostali len oči pre plač? Určite to nie je niečo, čo by sme chceli zažívať, ale žiaľ, je to realita. Sú muži, ktorí vnímajú lásku hlbšie a vážia si ju, ale sú aj takí, ktorí sa zahrajú so ženským srdcom, dokážu si tým, akí sú veľkí „machovia“ a idú ďalej bez toho, aby mali aspoň na chvíľku výčitky svedomia.

Pre nich vzťah nemá význam, je to len dočasná zastávka, a keď príde lepší vlak, odchádzajú a ani sa neobzrú. Preto si na mužov narodených v týchto znameniach daj pozor, aby ti nezlomili srdce. Pretože, ak si ten typ, ktorý potrebuje po svojom boku romantika a nehanbí sa prejaviť city, u nich to nenájdeš.

Škorpión

Známy ako sukničkár, takže čakať, že sa úprimne oddá žene, je márne, keďže to vôbec ani nevyhľadáva. Jediné, po čom túži, je dobrodružstvo a vášeň. Chce uspokojiť predovšetkým svoje potreby.

Keď ho už nebudeš baviť, opustí ťa a nezaujíma ho, či budeš doma plakať kvôli tomu, že ťa nechal a našiel si druhú. Áno, vo vzťahu je falošný!

Kozorožec

Už na prvý pohľad pôsobí veľmi chladne. Nie je mu cudzia nevera, pretože partnerky rád strieda a ich osobné vnútorné pocity ho naozaj nezaujímajú. Riadi sa hlavne rozumom a city idú bokom.

Jeho empatický kvocient je celkom nízky. Keď ti jeho správaním ublíži, neospravedlní sa za to, pretože sa nebude cítiť vinný. Hľadá chyby všade inde, len nie v sebe.

Vodnár

Svoje emócie neprejavuje, a rovnako tak ani nehľadí a ani nebude hľadieť na tvoje city. Je mu jedno, čo sa odohráva v tvojom vnútri. Ak ho uchváti druhá sukňa, beží za ňou a užije si. No tiež to bude pre neho len chvíľkové rozptýlenie.

Vo svojej podstate je to komplikovaný človek, pri ktorom budeš musieť mať pevné nervy. Ak však túžiš po romantikovi, u Vodnára to nehľadaj, pretože takisto má sklony byť falošný.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy