unsplash.com

Keď si mala dvanásť, bola si niekde inde. Mala iné sny a túžby. Rozmýšľala a chcela si iné nepodstatné veci ako teraz. Časom všetci dostaneme zmysel, rozum a hodnoty, ktoré nás formujú do ľudí, akými sme dnes. A niekedy všetko závisí od tvojho prístupu, preto si nekomplikuj základné veci. Život ťa aj tak naučí, že inak nejdú.

  1. Nikdy, ale nikdy nemôžeš mať všetko! Tak sa uskromni, buď vďačná a maj pokoru. No neprestávaj na sebe pracovať. Len nežiadaj príliš veľa.

    unsplash.com

  2.  Láska je len jedna! Ľúbiť môžeš toľkokrát v živote a toľkými spôsobmi. Rodičov, priateľov, zvieratá. Ale tá ozajstná láska si ťa počká a vtedy pochopíš, že je len jedna, neopísateľná a nekonečná.
  3.  Veci sa dejú pre teba, nie tebe! Prijmi všetko, čo sa ti deje a mysli pozitívne, uľahčíš to sama sebe. Nechci všetko hneď, keď to ty uznáš za vhodné. Ono to má zmysel, že ten chlapec nie je teraz tvoj a že to, čo má tvoja kamoška nie je aj tvoje. Raz ti to dá krásny zmysel.

    unsplash.com

  4.  Nečakaj podporu od nikoho, je to predsa tvoj život, nie ich ! Časom pochopíš, že to, čo ťa trápilo najviac malo najväčší význam pre vybudovanie tvojho ja. Nečakaj a nevyčítaj, že pri tebe nikto nestojí alebo nepodporuje tvoj sen. Je to predsa tvoj sen.
  5.  Stráž si seba ! Nelám si hlavu nad indivíduami, ktoré ti chcú ublížiť alebo čerpať energiu. Stráž si svoj vlastný svet a tých naokolo sa nesnaž meniť. Maj svoje priority a hodnoty a nepodriaďuj ich. Len tak budú akceptované tými správnymi ľuďmi bez výčitiek.

To najlepšie, čo v živote máš si ty sama, rodina a praví priatelia. Zvykneme robiť pre tých ostatných všetko. Tak si zvykni robiť to aj sama pre seba! 🙂

A hlavne nezabudni, že čo dávaš, to dostávaš späť. A ženy? Buďte viac rebelky, než herečky 🙂

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife