Baran: 

Dostaneš sa späť do hry. Si aktívna v práci, je späť aj tvoj optimizmus a všetko je pre teba maličkosť. Povieš „áno“ na každú spoločenskú udalosť a odrazu je pre teba radosť žiť.

Býk:

Oceníš všetky tvoje vášne a vrátiš sa k tvojim obľúbeným aktivitám. Či už je to tanec alebo hudba, bude ťa to znovu tešiť.

Blíženci: 

Budeš skúmať tvoju kreativitu a znova ťa pochytí inšpiratívna múza – tvoj priateľ. Začneš sa stretávať s ľudmi a viac sa socializovať.

Rak:

Tvoje výkyvy nálad sa zmenšia alebo sa úplne stratia. Pozveš všetkých svojich priateľov na párty alebo na skupinovú večeru, aby si im konečne mohla povedať že maš priateľa.

Zdroj: unspash.com

Lev: 

Začneš dávať do všetkého viac energie, budeš žiariť, budeš šťastnejšia a pustíš sa do plnenia svojich cieľov a snov. Si schopná opäť vidieť svet krajší.

Panna: 

Začneš robiť naozaj to, čo ťa baví a napĺňa. Urobíš si v svojom živote miesto aj pre krásne spomienky  a budeš menej pod stresom.

Váhy:

Nenávidíš byť sama ale to sa zmení. Keď budeš zamilovaná, začneš sama vyhľadávať svojich priateľov, u mamy budeš tráviš všetky víkendy a spoločnosť ľudí ti prinesie na ústa úsmev.

Škorpión:

Začneš robiť  dobrovoľníčku na akýchkoľvek príležitostiach, ktoré ti prídu do cesty. Budeš späť kvalitnejšie, lebo budeš myslieť na to, že pomáhaš svetu a ešte máš pri sebe osobu, ktorú miluješ.

Strelec: 

Začneš tráviť veľa času vonku, budeš plánovať víkendy, budeš cestovať a budeš chcieť toho zažiť čo najviac za čo najkratšiu dobu. Znova oceníš tú krásu sveta.

zdroj: unsplash.com

Kozorožec: 

Prestaneš očakávať to najhoršie. Tvoj partner ti dá istotu, že teraz už budeš všetko lepšie – aspoň s ním. Otvoríš sa myšlienke, že to bude pravda a začneš žiť tu a teraz.

Vodnár:

Prestaneš „bežať“ opačným smerom. Nájdeš svoj smer, nájdeš si to, čo ťa baví a staneš sa konečne sama sebou. Aj v spoločnosti, aj doma a aj sama pred sebou si priznáš, kto vlastne si.

Ryby:

Prestaneš hľadať plytkú lásku. Prestaneš hľadať zlých mužov a zažiješ šťastie aj ty. Možno to bude dlhá cesta, kedy sa ti podarí tvoj život usporiadať, ale keď budeš mať pri sebe jednu osobu, podarí sa ti to.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.