instagram/yeswe_travel

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Hovorí sa, že žena by mala spoznať pár typov mužov, dokým nájde toho pravého. V dnešnom článku ti však predstavíme mužov, ktorých by žena mala mať vo svojom živote neustále. Pomáhajú jej rásť, milujú ju a zároveň ju učia, čo asi v živote chce a čo nie.

Muž, ktorý ťa vychoval

Po svojom boku by si vždy mala mať svojho otca (ak sa nestane nič zlé, samozrejme). Rodičia sú v našich životoch tými najdôležitejšími osobami. Práve otec ti už od skorého detstva dáva príklad, ako by sa k tebe mal pravý muž správať. Na základe neho si neskôr vyberáš aj svojho partnera. Preto je dôležité, aby boli vzťahy v rodine zdravé a mali by byť založené najmä na rešpekte a láske.

Muž, ktorý na sebe pracuje

Tento muž môže byť tvoj brat alebo aj tvoj veľmi dobrý kamarát. Pracovitý muž ti v živote ukazuje, že všetky veci, ktoré chceš mať, si musíš zaslúžiť. Vďaka práci sa naučíš vidieť hodnotu peňazí, rozmýšľať ekonomicky, nebudeš rozmaznaná a veci, ktoré si sama kúpiš, si budeš o to viac vážiť.

Muž, ktorý je dobrý

Muž, ktorý má nálepku „dobrý“, ti dáva do života príklad, ako by to (asi) nemalo fungovať. Ukazuje ti, že sa neoplatí nemať názor a so všetkými súhlasiť. Ak chceš v živote uspieť, musíš robiť chyby, mýliť sa, mať vlastné názory a nehanbiť sa. V hlbšej podstate však treba rozlišovať „dobrého“ muža od toho skutočne dobrého.

Muž, ktorý je badboy

Arogantný muž, ktorý je často považovaný za sukničkára, ti pomôže uvedomiť si, aký by si mala mať vzťah. Vďaka nemu budeš vedieť, čo je správne a čo nie. Možno sa s ním dokonca aj zapletieš, no ak sa z toho dostaneš a danú lekciu pochopíš, vyhrala si.

Muž, ktorý ťa bude milovať navždy

Tento muž by mal byť tvojím vyvoleným. Mal by byť v tvojom živote rovnako vzácny ako tvoj otec. Ak ho už v živote máš, mal by ťa úprimne milovať, rešpektovať, dokazovať svoju lásku skutkami a mal by ti byť verný.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating