Niektorých ľudí môžeš milovať najviac ako vieš, aj tak to nie je dosť. Dnes sa môžeš pozrieť na rebríček znamení, ktoré sú zoradené podľa toho, ako veľmi je ťažké milovať ich.

Škorpión

Znamenie, ktoré je na vrchole rebríčka je najzložitejšie. V spoločnosti je najmenej chápaný a lásku, po akej túži, mu nevie dať skoro nikto. Pri hľadaní spriaznenej duše sa natrápi, no o to viac to potom bude stáť za to.

Ryby

Zasnené Ryby sú v poradí druhé, pretože sú veľmi emotívne. Je len malý okruh ľudí, ktorí zvládnu ich náladovosť. Napriek tomu si stále zachovávajú svoju tvár a z neobjavenej lásky nie sú nešťastné. Veria, že ich čaká niekto špeciálny.

Strelec

Pri pohľade na Strelca by si nemala mať pocit, že mu niečo chýba. No opak je pravdou – hľadá lásku, ktorú nemá. V spoločnosti je veselý, avšak len do momentu, pokiaľ nepríde domov. Veľa ľudí ho nevie pochopiť, no Strelec vie, že je vyberavý.

Blíženci

Hravé znamenie Blíženci je intelektuálne založené. Blíženci nikdy nestratia svoje detské ja, preto je niekedy ťažké udržať s nimi krok. Zvládnu ich iba ľudia, ktorí majú pevné nervy, no aj tých je málo.

Rak

Znamenie, ktoré je srdečné. Rak je veľmi dobrý poslucháč, no často sa stane, že v tejto úlohe zostane dlho. Skončí vo „friend zone“ a pravú lásku nemôže nájsť. Je ťažké milovať Raka, pretože si k sebe nepripúšťa ľudí.

Panna

Usporiadanej Panne by si neverila, že má nejaké problémy. No ľudia ju len ťažko milujú, pretože musí mať všetko na 100% dokonalé. V živote sa však naučila, že láska je trpezlivá a oplatí sa počkať na niečo dobré.

Vodnár

Vodnár je samostatný už od malička a rady ohľadom vzťahov nikdy nepotreboval. Všetky ženy, ktoré chcel, vždy dostal. No také naozajstné zamilovanie ešte nezažil. Dúfa, že sa raz nájde niekto, kto ho bude milovať, pretože požiadaviek nemá veľa.

Baran

Znamenie Baran je veľmi tvrdohlavé. Musí si presadiť svoj názor za každú cenu, aj keby bol nesprávny. Vo vzťahoch sa detailmi nezaťažuje, avšak trvá na tom, aby ho miloval niekto, kto aspoň dobre vyzerá.

Kozorožec

Ďalšie tvrdohlavé znamenie, ktoré je však veľmi zodpovedné. Nie je ťažké ho milovať, pretože kto by nemiloval zodpovednú osobu, ktorá sa vie o seba (aj teba) postarať? No dávaj si pozor na to, aby si mu vždy vyhovela s požiadavkami.

Býk

Býk je útočný a veľmi silný. Milovať ho nie je ťažké, pretože sa pri ňom môžeš cítiť bezpečne. Od svojho partnera, ktorého si vyberie do života, požaduje len istotu a po rokoch nejakú spoločnú budúcnosť.

Váhy

Pri tomto znamení nikdy nie je isté, ako sa rozhodne. Všetko má svoje výhody aj nevýhody. Môžeš si byť však istá, že otázku lásky majú Váhy vyriešenú. Dovolia ti milovať, no musíš im vracať dvakrát viac.

Lev

Znamenie, ktoré tvorí záver rebríčka. Leva je najľahšie milovať. Má dobrý zmysel pre módu, pre krásu a vie, čo od života chce. Keď vstúpi do miestnosti, získa si pozornosť všetkých. S Levom bude tvoj život jeden veľký večierok.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.